Potrzebujesz pieniędzy? Pożyczka online może pomóc

Polacy oczekują, by możliwość wzięcia pożyczki szła w parze z wygodą i maksymalnym uproszczeniem formalności. Teraz z takiej możliwości mogą skorzystać w Kasie Stefczyka dzięki Pożyczce Online.

Coraz więcej spraw załatwiamy przez Internet. Tak też robimy różnego rodzaju zakupy – jest to przecież bardzo wygodny sposób, by nabyć książkę, płytę, kurtkę, a nawet materiały budowalne czy wycieczkę last minute. Nierzadko zdarza się, że aby skorzystać z atrakcyjnej oferty musimy dokonać zakupu lub rezerwacji bardzo szybko, a nasze chwilowe braki w domowym budżecie nam to utrudniają. Kasa Stefczyka w takiej sytuacji proponuje skorzystać z Pożyczki Online (RRSO: 11,42%).

Klienci Kasy Stefczyka mogą skorzystać z Pożyczki Online, która umożliwia przeprowadzenie całego procesu wnioskowania przez Internet – szybko i wygodnie przy swoim komputerze. Na stronie kasastefczyka.pl należy tylko wypełnić wniosek o pożyczkę, w którym należy podać dane osobowe i teleadresowe, a także dotyczące zatrudnienia i otrzymywanego wynagrodzenia oraz posiadanych zobowiązań finansowych. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów, gdyż weryfikacja dochodu przeprowadzana jest elektronicznie.

Dzięki takiej procedurze w kilka minut zostanie przygotowana odpowiednia oferta pożyczkowa. Na koniec pozostanie jedynie zaakceptować zaproponowaną kwotę pożyczki i liczbę rat oraz warunki umowy pożyczkowej. Przelew środków z pożyczki na rachunek płatniczy IKS może odbyć się nawet tego samego dnia.

Pożyczka Online w Kasie Stefczyka:

  • nawet do 30 000 zł
  • bez zaświadczeń o zarobkach i dodatkowych formalności
  • przyjazny i intuicyjny formularz wniosku pożyczkowego
  • szybka decyzja kredytowa

Online oznacza przez Internet i telefon. Jeśli nie jesteś jeszcze Członkiem Kasy Stefczyka, to podpisanie umowy wymagać będzie wizyty w placówce. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) Pożyczki Online wynosi 11,42%.

 

 

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. pixabay