Warszawska otwarta, Litwiniuk nie dziękuje

Ważna inwestycja zapoczątkowana przez poprzedniego prezydenta Białej Podlaskiej i sfinansowana dzięki wsparciu rządu zakończona. Na otwarciu ul. Warszawskiej prezydent Michał Litwiniuk „zapomniał” podziękować autorom sukcesu. Nie wspomniał też, jak jego stronnicy atakowali za Warszawską w trakcie kampanii wyborczej Dariusza Stefaniuka.

W jednym Michał Litiwniuk ma rację: trzeci etap przebudowy ul. Warszawskiej to ważna i potrzebna mieszkańcom inwestycja. Nowa jezdnia, ścieżka rowerowa, przystanki komunikacji miejskiej – jest wygodniej i bezpieczniej. Sęk w tym, że inwestycję zainicjował Dariusz Stefaniuk, za co w kampanii wyborczej był w bardzo nieelegancki sposób atakowany przez stronników Litiwniuka i rozmaite internetowe trolle.

Oczywiście – jak zwykle – podczas uroczystego otwarcia zabrakło podziękowań dla ojca sukcesu. I choć wicewojewoda w imieniu rządu (który wyłożył zdecydowaną większość pieniędzy na roboty, bo ponad 6 mln zł przy nieco ponad 2,5 mln wkładu własnego) dziękował miastu za współpracę przy inwestycji, to podobnego zachowania nie doczekaliśmy się ze strony Litwiniuka.

Zamiast klasy i uczciwej oceny sytuacji znowu było samochwalstwo i pajacowanie.

 

 

Źródło: podlaski.info Autor: red.