Zwyrodnialec wykorzystywał dziecko. Jaki zapadnie wyrok?

61-letni zboczeniec wykorzystywał dziecko! Dramatyczne sceny rozgrywały się w Białej Podlaskiej. Sąd właśnie przedłużył tymczasowe aresztowanie zwyrodnialca.

Ze względu na drastyczny charakter sprawy śledczy nie ujawniają jej szczegółów. Wiadomo, że mężczyzna wykorzystywał 12-latkę przez koszmarnie długie pięć miesięcy. Zdemaskowała go matka ofiary, która zawiadomiła policję.

– Mężczyźnie zarzucono, że w okresie od grudnia 2020 r. do 25 kwietnia 2021 r. w Białej Podlaskiej, w krótkich odstępach czasu, w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, wykorzystał bezradność i brak zdolności do rozpoznania znaczenia czynu, a następnie doprowadził małoletnią do poddania się innym czynnościom seksualnym oraz prezentował jej treści pornograficzne – mówi w „Słowie Podlasia” prokurator rejonowa w Białej Podlaskiej Edyta Winiarek.

Pedofil trafił do aresztu. Teraz sędziowie przedłużyli okres tymczasowego aresztowania. Jak bowiem czytamy w „Słowie Podlasia” podejrzany nie tylko nie przyznał się do winy i nie wyraził żadnej skruchy, ale z materiału dowodowego wynika, że wpływałby na treść zeznań pokrzywdzonej przez niego dziewczynki.

Zboczeniec na proces będzie więc czekał – przynajmniej do 30 września – za kratami.

Źródło: Słowo Podlasia Autor: red.