KĄKOLEWNICA. Kolejny pożar w ostatnim czasie. Zginął mężczyzna

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do którego doszło wczoraj w Kąkolewnicy. Częściowemu spaleniu uległ jednorodzinny dom. W wyniku pożaru śmierć poniósł 53-letni mężczyzna, natomiast dwóch innych mężczyzn trafiło do szpitala z obrażeniami ciała. Decyzją prokuratora ciało denata zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Wczoraj kilka minut po godzinie 18:00 dyżurny radzyńskiej komendy powiadomiony został o pożarze domu w miejscowości Kąkolewnica. W trakcje akcji gaśniczej okazało się, że śmierć poniósł 53-letni mężczyzna, który był współwłaścicielem domu. W chwili wybuchu pożaru w domu przebywało jeszcze dwóch innych mężczyzn w wieku 60 i 61 lat, którzy z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało 53-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia – poinformował aspirant Piotr Mucha z radzyńskiej policji.