Pożyczka Online na realizację marzeń

Każdy z nas ma swoje plany, marzenia, które w pewnym momencie postanawia zrealizować. Najczęściej staramy się to robić z własnych, odłożonych środków. Gdy ich jednak brakuje, automatycznie myślimy o zaciągnięciu pożyczki. Najwygodniej i najszybciej zrobić to zdalnie. Warto więc przekonać się o zaletach Pożyczki Online (11,42%) w Kasie Stefczyka.

Polacy nie mają już oporów przed zaciągnięciem zobowiązania finansowego. Wynika to przede wszystkim z tego, że sprzyja nam stabilny i niski poziom stóp procentowych i rosnące dochody. Coraz częściej więc decydujemy się na finansowanie swoich planów pożyczkami, gdyż niekiedy jest to jedyny sposób na spełnienie swoich marzeń – obecnie rzadko kto kupuje nowy samochód za zaoszczędzone pieniądze. Podobnie jest z dalekimi wyjazdami, remontem mieszkania czy urządzeniem dużej uroczystości, jaką jest np. wesele. Często zdarza się, że tego rodzaju zakupy wymagają szybkiego dofinansowania, w związku z tym oczekujemy oferty pożyczkowej, która umożliwi nam otrzymanie środków nawet tego samego dnia. Jeżeli zdecydujemy się zrealizować swoje plany przy pomocy pożyczki – szybko, prosto, bezpiecznie i wygodnie – warto sprawdzić ofertę Kasy Stefczyka .

Członkowie Kasy mogą bowiem skorzystać z Pożyczki Online, która umożliwia przeprowadzenie całego procesu wnioskowania przez Internet, przy swoim komputerze. Należy to zrobić na stronie kasastefczyka.pl, gdzie jest dostępny odpowiedni wniosek o pożyczkę. Trzeba w nim podać swoje dane osobowe i teleadresowe, a także informacje związane z źródłem swoich dochodów, wysokości otrzymywanego wynagrodzenia oraz posiadanych zobowiązań finansowych. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów, gdyż weryfikacja dochodu przeprowadzana jest elektronicznie.

Po wysłaniu wniosku, w kilka chwil zostanie przygotowana odpowiednia oferta pożyczkowa, w której wystarczy zaakceptować zaproponowaną kwotę pożyczki, liczbę rat oraz warunki umowy pożyczkowej. Środki z pożyczki możemy otrzymać nawet tego samego dnia.

Pożyczka Online w Kasie Stefczyka:

  • nawet do 30 000 zł
  • bez zaświadczeń o zarobkach i dodatkowych formalności
  • prosty, intuicyjny formularz wniosku pożyczkowego
  • szybka decyzja kredytowa

Online oznacza przez Internet i telefon. Jeśli nie jesteś jeszcze Członkiem Kasy Stefczyka, to zawarcie umowy powinno być poprzedzone wizytą w placówce i podpisaniem deklaracji członkowskiej.  Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. RRSO oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. pixabay