W nowy rok szkolny z Pożyczką Zaratka  (RRSO: 7,23%)

Zwykle rodzice starają się przygotować swoje dzieci do nowego roku szkolnego jeszcze w sierpniu. Jednak czasami nie łatwo pogodzić wydatki wakacyjne z koniecznością przygotowania swoich pociech na spotkanie ze szkołą, dlatego często przygotowanie wyprawki szkolnej odbywa się we wrześniu. Pożyczka Zaratka, dostępna w Kasie Stefczyka jest idealnym wsparciem budżetu domowego podczas wydatków związanych z zakupem książek, zeszytów oraz przyborów szkolnych często również odzieży i obuwia niezbędnego w szkole.

Z nastaniem września każdy uczeń powinien być już przygotowany do pójścia do szkoły. Nie zawsze się to rodzicom udaje. Z drugiej strony i tak część zakupów ze szkolnej wyprawki mogą zrobić dopiero po określeniu wymagań nauczycieli. Poza tym rodzice często czekają na informację, w jaki sposób ich dzieci będą pobierać naukę – w szkole czy zdalnie z domu. Niezależnie od powodów rodzice, którzy jeszcze nie zaopatrzyli swoich dzieci w plecaki, piórniki, zeszyty, książki czy inne pomoce naukowe jak tablet czy laptop, muszą liczyć się z wydatkiem przynajmniej 1000 zł. Zawsze jednak można wesprzeć się Pożyczką Zaratka, która może okazać się pomocą dla domowego budżetu.

Można ją otrzymać w kwotach 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł, czyli w sam raz na wrześniowe wydatki. Wysokość miesięcznych rat pożyczki od podanych kwot, można obliczyć samodzielnie. Zasada jest prosta – za każdy pożyczony 1000 zł miesięczna rata wynosi 25 zł, a zatem odpowiednio dla dostępnych kwot pożyczki raty będą wynosiły: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł.

Wniosek o pożyczkę można złożyć także bez wizyty w placówce: przez Internet lub telefon, a wstępną decyzję kredytową można otrzymać nawet w 15 minut

Przykład reprezentatywny z dnia 01.07.2021 r. dla Pożyczki Zaratka: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł) wynosi 7%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,23%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 95,80 zł oraz ostatnia, 48. rata: 96,03 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 598,63 zł, w tym odsetki: 598,63 zł.

Pożyczka Zaratka dostępna wyłącznie w kwotach 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł, dla Członków nieposiadających pożyczek lub kredytów w Kasie w okresie co najmniej 6 miesięcy przed dniem złożenia wniosku. Minimalny i maksymalny okres spłaty Pożyczki Zaratka wynosi 48 miesięcy. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Pożyczka Zaratka bez wizyty w placówce dostępna dla Członków Kasy Stefczyka.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay