PISZCZAC. Podczas dożynek możesz wziąć udział w spisie powszechnym

Gmina Piszczac

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 powoli dobiega końca. Jeżeli ktoś jeszcze się nie spisał ma na to czas tylko do końca września. Przypominamy, że udział w spisie jest obowiązkowy, a odbywa się raz na 10 lat.

Podstawową i zarazem obowiązkową metodą spisu jest samospis Internetowy na stronie: https://spis.gov.pl/. Można również spisać się za pośrednictwem infolinii spisowej czynnej od poniedziałku do soboty od godz. 8:00 do 18:00 pod nr 22 279 99 99 lub odwiedzając najbliższy urząd gminy.

Urząd Statystyczny w Lublinie chcąc pomóc mieszkańcom województwa lubelskiego w wypełnieniu obowiązku spisowego uruchamia po raz kolejny Mobilne Punkty Spisowe, w których pracownicy Urzędu Statystycznego w Lublinie są do dyspozycji osób, które jeszcze nie wzięli udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

12 września (niedziela) punkty będą działały przy okazji:

1.        Dożynek Wojewódzkich w Lubyczy Królewskiej – miejscowość Zatyle od. godz. 11:00.

2.        Dożynek Gminnych w Piszczacu – boisko Lutni Piszczac od godz. 12.00.

Od 6  do 10 września br. w godz.  8:00 – 15:00 jesteśmy z naszym punktem w siedzibie Urzędu Miasta Radzyń Podlaski przy ul. Warszawskiej 32 (sala konferencyjna – parter), a jeszcze dzisiaj do godz. 14:30 przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Krasnymstawie.