Paczki z artykułami szkolnymi dla dzieci

Organizacja ,,Podaj Dziecku Pomocną Dłoń’’ w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Zarówie 13B, po raz kolejny już, z okazji powrotu uczniów do szkół po przerwie wakacyjnej, przygotowała swoim najmłodszym podpiecznym paczki z artykułami szkolnymi, które dzieci otrzymały w sobotę, 18 września.

Dzięki hojności sponsorów Organizacja pozyskała artykuły, z których zostało przygotowanych wiele dużych, kolorowych, a przede wszystkim, przydatnych dzieciom paczek, w których znalazła się cała gama artykułow szkolnych, od zeszytów, linijek, długopisów i kredek, aż po plastelinę, flamastry, bloki rysunkowe, a nawet zegarki.

Wszystkich nas tego dnia nie opuszczała radość, a szerokie uśmiechy naszych podopiecznych tylko ją potęgowały.

Ze względu na rozpoczynającą się czwartą falę pandemii Organizacja ,,Podaj Dziecku Pomocną Dłoń’’ zrezygnowała z hucznego przyjęcia, które miało towarzyszyć rozdaniu dzieciom ich upiminków,

rodziny, niestety, nie spotkały się razem, a dzieci pojawiały się w siedzibie Organizacji w określonych godzinach, co pozwoliło uniknąć dużego zbiorowiska ludzi.

 Organizacja ,,Podaj Dziecku Pomocną Dłoń’’ za pomoc w przygotowaniu Dzieciom upominków kieruje szczególne podziękowania p. Dariuszowi Rogacinowi, p. Przemysławowi Nowińskiemu i pozostałym Sponsorom.