Konsolidacja w Kasie Stefczyka

Pożyczka jest coraz popularniejszym rozwiązaniem w przypadku przejściowego braku pieniędzy. Jednak posiadanie kilku zobowiązań finansowych często okazuje się uciążliwe, dlatego najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zrobienie porządku z finansami. W tym pomoże pożyczka konsolidacyjna FIT w Kasie Stefczyka. 

Czym jest konsolidacja? To zaciągnięcie jednego nowego zobowiązania celem spłaty dotychczasowych. Takie rozwiązanie jest najlepszym wyjściem dla osób, które posiadają już kilka zobowiązań w różnych instytucjach finansowych i chciałyby je połączyć w jedno. Dzięki pożyczce konsolidacyjnej płaci się tylko jedną ratę w miesiącu, a nie jak do tej pory – kilka. Ponadto warunki nowej pożyczki mogą być na tyle atrakcyjne, że kwota miesięcznej raty może być niższa niż suma miesięcznych rat wynikających ze zobowiązań, które zostały skonsolidowane.

Taką propozycję ma Kasa Stefczyka – to Pożyczka Fit (RRSO: 6,22%) przeznaczona na spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych, np. pożyczek gotówkowych, ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, linii pożyczkowych czy debetów w rachunkach płatniczych. Pożyczkę Fit można otrzymać na kwotę od 1 tys. zł nawet do 160 tys. zł, na okres od 12 do 120 miesięcy.

Atuty Pożyczki Fit w Kasie Stefczyka:

  • miesięcznie jedna rata zamiast wielu do spłaty
  • możliwość zmniejszenia wysokości sumy rat dotychczas spłacanych zobowiązań
  • 0 zł prowizji
  • możliwości wyboru dnia spłaty miesięcznej raty
  • możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty nawet o 60 dni

Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł w tym odsetki: 23 190,06 zł.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka