Kredyt Hipoteczny

Przed tobą możliwość kupna nowego mieszkania, wymarzonego domu czy działki budowlanej w atrakcyjnej okolicy? A może zastanawiasz się nad przebudową swojej nieruchomości mieszkalnej? Koniecznie sprawdź Kredyt Hipoteczny w Kasie Stefczyka (RRSO: 3,62%).

Rynek mieszkaniowy przeżywa ostatnio duże ożywienie – wzrasta  sprzedaż mieszkań zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Za tym idzie popyt na kredyty hipoteczne. Mając więc w planach zakup własnego M, domu czy gruntu pod budowę posiadłości warto sprawdzić dostępną na rynku ofertę kredytów hipotecznych. Trzeba przy tym pamiętać, że wysokość miesięcznej raty to nie wszystko. Bardzo ważny jest wymagany wkład własny. Pod tym względem atrakcyjnie przedstawia się oferta Kasy Stefczyka.

Kredyt Hipoteczny w Kasie Stefczyka może być udzielony w wysokości wynoszącej maksymalnie od 60% do 90% wartości rynkowej nieruchomości mieszkalnej lub do maksymalnie 30% do 50% wartości nieruchomości komercyjnej. Oznacza to, że posiadając 10% wartości mieszkania, domu lub działki budowlanej można się starać o finansowanie zakupu tej nieruchomości lub wykup prawa do lokalu. Okres kredytowania może wynosić od 5 do 30 lat. Kredyt Hipoteczny w Kasie Stefczyka udzielany jest wyłącznie w polskiej walucie i spłacany jest w comiesięcznych ratach w równej wysokości.

Kredyt Hipoteczny w Kasie Stefczyka:

  • wymagany wkład własny już od 10% wartości rynkowej nieruchomości mieszkalnej – dotyczy zakupu nieruchomości na rynku wtórnym
  • kwota od 10 000 zł nawet do 2 000 000 zł
  • dogodny okres kredytowania – od 5 do 30 lat
  • atrakcyjne oprocentowanie z możliwością uzyskania obniżek

Kredyt Hipoteczny w Kasie Stefczyka dostępny dla osób posiadających środki na wkład własny w wysokości minimum 10%, wymóg ten dotyczy przeznaczenia środków na zakup nieruchomości na rynku wtórnym. W pozostałych przypadkach obowiązuje wkład własny min. 20%. Występuje ryzyko zmiany stopy procentowej (oprocentowanie oparte o WIBOR 6M – zmiana stopy może nastąpić raz na 6 miesięcy). Umowa o Kredyt Hipoteczny wymaga zabezpieczenia hipoteką wierzytelności wynikającej z tej umowy. Do uzyskania Kredytu Hipotecznego niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia nieruchomości od ognia oraz innych zdarzeń losowych wraz z cesją wierzytelności na kredytodawcę. Kredyt udzielany jest w polskiej walucie. Dla kredytu powyżej 500 000 zł wymagany staż członkowski powyżej 12 miesięcy.

RRSO oznacza rzeczywistą roczną stopę procentowania. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay