„J***ać PiS, nie ma gorszej k****y, kanalii niż Kaczyński. (…) Na latarni powywieszać wszystkich pisiorów”. To efekty słów Donalda Tuska?

„J***ać PiS, nie ma gorszej k****y, kanalii niż Kaczyński. (…) Na latarni powywieszać wszystkich pisiorów” – oto „język miłości”, do którego natchnął swoim przemówieniem lider PO Donald Tusk podczas wczorajszego wiecu w Warszawie.

Pełne agresji, ataków i brutalnych zwrotów retorycznych przemówienie Donalda Tuska na Placu Zamkowym najwyraźniej do żywego poruszyło serca i umysły zwolenników totalnej opozycji.

– Co takiego się stało, że dzisiaj wszyscy się tu spotkaliśmy? Pseudo trybunał, grupa przebierańców ubranych w sędziowskie togi, gwałcąc konstytucję, postanowiła wyprowadzić naszą ojczyznę z UE. Ta garstka ludzi nie waha się użyć każdego możliwego kłamstwa, np. w sprawie Konstytucji RP, że ona jest w sprzeczności z UE. To jest nieprawda – grzmiał wczoraj Tusk, próbując wzburzyć zgromadzonych ludzi.

Najwyraźniej my się udało, bo atmosfera tego seansu nienawiści udzieliła się także uczestnikom wiecu, którzy nie przebierając w słowach wyjaśniali, dlaczego tak ważna była dla nich wczorajsza manifestacja. Jeżeli myślicie, że chodzi o pozostanie w Unii Europejskiej, przywiązanie do europejskich wartości czy pragnienie pozostania częścią cywilizacji zachodniej, jak próbują przekonać liderzy opozycji, to jesteście w błędzie.

Na Twitterze coraz popularniejsze staje się nagranie, na którym reporter wypytuje uczestników demonstracji, a powody przybycia na Plac Zamkowy.

Materiał najeżony jest wulgaryzmami, dlatego kierujemy go wyłącznie do osób pełnoletnich. Ostrzegamy także osoby wrażliwe. Zawarte wypowiedzi są obraźliwe i przepełnione nienawiścią. Jednym słowem szambo.