„Niepodległa do hymnu!” w Radzyniu!

Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek oraz Radzyński Ośrodek Kultury zapraszają do udziału w akcji „Niepodległa do hymnu!” 11 listopada o godzinie 12.00 spotkajmy się na placu Wolności, by po raz kolejny wspólnie świętować rocznicę odzyskania niepodległości! Zrobimy to w najbliższy sercom Polaków sposób – poprzez wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego!

„Niepodległa do hymnu!” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, zapoczątkowane przez Biuro Programu „Niepodległa” w 2018 r., w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.  – W tym roku akcję wspierają polscy olimpijczycy, m.in. Dariusz Kowaluk z Komarówki Podlaskiej, który stał się jej twarzą. Zobaczymy go na oficjalnym plakacie oraz w spocie reklamowym – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy serdecznie tych małych i dużych, z flagą w ręku i bez, z przyjaciółmi, rodziną oraz dziećmi, a także tych co piękne chwile lubią celebrować w pojedynkę. Pokażmy, że w kolejną rocznicę odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.