Święta z Kasą Stefczyka

Powoli zaczynamy myśleć o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Przypominają nam o tym choćby wystawy sklepowe. To z kolei uświadamia, że przed nami spore wydatki. Czas więc przygotować na to swój budżet domowy. Pomoże w tym Kasa Stefczyka.

Boże Narodzenie to przede wszystkim ważne święto religijne, kiedy cały chrześcijański świat raduje się z narodzin Zbawiciela. Czas ten to także święta rodzinne, dlatego mają tak ważne miejsce w polskiej tradycji, szczególnie zwyczaj obdarowania najbliższych prezentami. Warto więc już teraz rozejrzeć się za podarkami, zwłaszcza dla najmłodszych, którzy czekają na nie także 6 grudnia. Aby być dobrze przygotowanym na dodatkowe wydatki warto skorzystać z Szybkiej Pożyczki Odnawialnej (RRSO: 16,52%) w Kasie Stefczyka.

Szybka Pożyczka Odnawialna to nic innego jak kredyt w rachunku płatniczym, który daje stały dostęp do dodatkowych środków w wysokości przyznanego limitu. Jest to dodatkowa pula pieniędzy, z której możemy korzystać zależnie od potrzeb w czasie trwania umowy pożyczkowej. W odróżnieniu od „tradycyjnych” kredytów, spłata zadłużenia w ramach Szybkiej Pożyczki Odnawialnej nie odbywa się na podstawie spłaty rat według wyznaczonego terminarza – jest ona automatycznie regulowana wraz z wpływem środków na konto, co jednocześnie zwiększa dostępną kwotę w ramach limitu.

Umowa na Szybką Pożyczkę Odnawialną obowiązuje przez rok i może zostać automatyczne przedłużona na kolejnych 12 miesięcy.

Zalety Szybkiej Pożyczki Odnawialnej:

  • nawet do 2000 zł, jako środki do dyspozycji na Twoim koncie
  • wniosek pożyczkowy złożysz bez wychodzenia z domu, a dostęp do środków możesz uzyskać nawet tego samego dnia
  • pożyczka działa jak poduszka finansowa – korzystasz dopiero wtedy, kiedy potrzebujesz
  • odsetki liczone są tylko od wykorzystanych środków – nic nie płacisz, jeśli nie skorzystasz
  • spłacasz środki i możesz ponownie z nich korzystać w dowolnym momencie

Szybka Pożyczka Odnawialna bez wychodzenia z domu dostępna dla Członków Kasy Stefczyka. Minimalna miesięczna spłata Szybkiej Pożyczki Odnawialnej obejmuje 2% wykorzystanej kwoty pożyczki w ramach limitu powiększonej o należne odsetki (naliczone od kwoty wykorzystanej). Konto oznacza rachunek płatniczy w Kasie. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 29.05.2020 r. dla Szybkiej Pożyczki Odnawialnej (kredyt w rachunku płatniczym): Całkowita kwota kredytu wynosi 1300 zł. Czas trwania umowy: 12 miesięcy (z możliwością odnowienia). Zmienna roczna stopa oprocentowania wynosi 7,2%. Prowizja: 104 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 16,52%. Całkowita kwota do zapłaty: 1497,58 zł, w tym odsetki: 197,58 zł, przy założeniu, że całkowita kwota kredytu została wypłacona od razu i w całości w dniu zawarcia umowy na cały okres jej obowiązywania; spłata odsetek – miesięcznie, spłata kapitału – jednorazowo, na koniec okresu trwania umowy.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka