Radzyński szpital z bardzo dobrym wynikiem

25 listopada br. w Łodzi odbyła się uroczysta Gala „Liderzy Zarządzania” w rankingu prowadzonym przez międzynarodową grupę finansową BFF Banking Group pod patronatem dziennika Rzeczpospolita. Miło nam poinformować, że radzyński szpital zdobył zaszczytne V miejsce w kategorii szpitali z kontraktem od 49 do 99 milionów złotych.

– To wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że dotyczyło szczególnego okresu jakim jest czas pandemii. Przede wszystkim jest to zasługa zaangażowania całej załogi SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim ale także tych wszystkich którzy na ten sukces pracowali razem z nami. A było ich w tym trudnym czasie niemało.

Pomagał Zarząd Powiatu, Rada Powiatu i Rada społeczna. Wszystkie samorządy Powiatu Radzyńskiego. Firmy, w tym Spomlek. Osoby prywatne. Szczególne podziękowania za ponadprzeciętne wsparcie składamy na ręce Starosty Szczepana Niebrzegowskiego oraz Lecha Sprawki Wojewody lubelskiego. Dla nas pracujących w SP ZOZ oraz dla naszych Pacjentów jest to ważne wydarzenie i istotna informacja. Pokazuje bowiem, że pomimo pewnych niedociągnięć w pandemii zapewniliśmy wysoką dostępność do świadczeń – powiedział Dyrektor SP ZOZ Robert Lis.