Raper wspiera naszych żołnierzy

Raper SOVA postanowił dołączyć do grona artystów, którzy wspierają polskie służby w ramach akcji #MuremZaPolskimMundurem. Premierę miał jego teledysk z udziałem wojska, policji i straży granicznej.

„Kiedy my w domach spędzimy czas z rodziną, dzieląc się opłatkiem, składając sobie życzenia i spędzając miło czas z ukochanymi osobami przy wspólnym stole… Wielu Żołnierzy i Funkcjonariuszy służb mundurowych będą strzec naszych granic. W obecnych czasach bardzo ważne jest aby podziękować wszystkim tym, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo w dzień i w nocy, bez względu na warunki atmosferyczne…” – przekonuje SOVA.

Raper SOVA wspiera polskie służby mundurowe

Dzień przed wigilią raper Sova opublikował na swoim kanale wideoklip z nowym utworem #MuremZaPolskimMundurem. Utwór powstał, aby podnieść na duchu wszystkie służby, które za wielkim zaangażowaniem bronią polskich granic. Chciałem również pokazać, że są twórcy, którzy stają murem za polskim mundurem – mówi Sova. W jego opinii wsparcie dla polskich służb jest ważne, szczególnie w momencie działań obcych państw, które mają charakter wojny hybrydowej. Nie wyobraża sobie, że miałaby stanąć w jednym szeregu z pseudoartystami, którzy obrażają publicznie polski mundur.

W teledysku udział biorą:

– 2 Brygada Zmechanizowana Legionów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Złocieniec – JW 1696
– Placówka Straży Granicznej w Świnoujściu – Morski Oddział Straży Granicznej
– Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Wykorzystano również podesłane przez fanów zdjęcia i nagrania. Za tekst, wokal oraz montaż wideoklipu odpowiada sam raper.

Operatorem kamery była jego żona Patrycja, świeżo zaprzysiężona żołnierz Wojska Polskiego.

To nie pierwsza taka inicjatywa z udziałem polskich żołnierzy, policjantów i strażników granicznych. Kilka dni temu na oficjalnym profilu Straży Granicznej pojawił się teledysk do piosenki rapowanej przez samych funkcjonariuszy.

Która piosenka bardziej Wam się podoba?