Pożyczka Gotówkowa na Nowy Rok

Witamy w Nowym Roku. Życzymy wszystkim czytelnikom Czasu Stefczyka wszelkiej pomyślności w 2022 roku. Wierzymy, że ten czas będzie obfitował tylko w dobre wydarzenia i obdaruje pozytywnymi emocjami. A na realizację noworocznych planów polecamy Pożyczkę Gotówkową (RRSO: 25,12%), która umożliwia spłatę pierwszej raty nawet do 60 dni od otrzymania pożyczki.  

Spore wydatki, jakie poczyniliśmy pod koniec ubiegłego roku, skłaniają nas do oszczędniejszego życia. Szczególnie teraz w pierwszych miesiącach roku przydałaby się jakaś pomoc umożliwiająca nam realizację noworocznych postanowień. Przed nami także ferie zimowe czy trwający karnawał. Kasa Stefczyka ma propozycję, to Pożyczka Gotówkowa z możliwością spłaty pierwszej raty nawet do 60 dni od otrzymania pożyczki.

Pożyczka Gotówkowa w Kasie Stefczyka jest ofertą elastyczną − można ją otrzymać na niewielką kwotę, minimalnie 1000 złotych, ale także na sfinansowanie większych i droższych planów. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel – wszystko co sobie wymarzymy. Propozycja Kasy daje także możliwość wyboru okresu spłaty pożyczki nawet do 120 miesięcy. Poza tym spłatę pierwszej raty można ustalić nawet do 60 dni od otrzymania pożyczki. Oznacza to, że jeżeli weźmiemy pożyczkę w styczniu tego roku, to pierwszą ratę możemy spłacić dopiero w marcu.

Zapewne cenisz sobie wygodę, my też, dlatego wniosek w Kasie Stefczyka można złożyć nawet bez wychodzenia z domu, a wstępną informację kredytową możesz otrzymać już w 15 minut. Masz rachunek płatniczy w Kasie? Środki możesz wtedy otrzymać nawet tego samego dnia na swoje konto. Szybko, prosto i bezpiecznie.

Jeśli nie jesteś jeszcze Członkiem Kasy Stefczyka, to podpisanie umowy wymagać będzie wizyty w placówce. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 25,12%. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay