Spełnij noworoczne marzenia z pożyczką Fit

Z nastaniem nowego roku tradycyjnie zaczynamy snuć palny, stawiać sobie nowe cele i czynić postanowienia. Najbardziej chyba pragniemy, by ten rok dał nam wytchnienie, spokój i możliwość realizacji naszych marzeń. Wszystko jest możliwe, warto więc się na to przygotować. A należy zacząć od finansów. 

Każdy chyba już 1 stycznia może pochwalić się noworocznymi planami czy postanowieniami. Ich realizacja nie zawsze jest łatwa. Zdarza się bowiem, że mimo sprzyjających okoliczności na przeszkodzie w urzeczywistnieniu naszych planów stoją finanse. Często są to obecne zobowiązania, takie jak pożyczki czy karty kredytowe, które ograniczają możliwości finasowania noworocznych postanowień. Dlatego w pierwszej kolejności trzeba poszukać rozwiązania, które odchudzi nasze raty z posiadanych zobowiązań. Kasa Stefczyka ma gotowe narzędzie − Pożyczkę Fit.

To pożyczka konsolidacyjna, dzięki której można spłacić zobowiązania takie jak pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, karty kredytowe, debety w rachunkach płatniczych czy linie pożyczkowe zaciągnięte w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Tym samym dzięki Pożyczce Fit dotychczasowe zobowiązania w kilku instytucjach finansowych połączone zostaną w jedno w Kasie Stefczyka. Twoja rata miesięczna może być mniejsza niż suma dotychczasowych rat. To możliwe. Nowy harmonogram spłat dotyczyć będzie spłaty wyłącznie jednej raty w miesiącu. Na uwagę zasługuję również to, że prowizja Pożyczki Fit wynosi 0 zł, a RRSO jest konkurencyjnie niskie – jedynie 6,22%.

Pożyczka Fit w Kasie Stefczyka to dobre rozwiązanie:

  • 0 zł prowizji
  • miesięczna rata może być niższa niż suma rat dotychczas spłacanych zobowiązań
  • jedna rata w miesiącu zamiast wielu
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

Odwiedź jedną z naszych ponad 350 placówek w całym kraju albo złóż wniosek bez wychodzenia z domu dzwoniąc na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile lżej jest z jedną ratą w miesiącu.

Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł w tym odsetki: 23 190,06 zł.

 

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay