Ważna wiadomość dla przedsiębiorców. ZUS przeprowadzi szkolenie z Polskiego Ładu

Zastanawiasz się, jak policzyć składkę zdrowotną według nowych zasad? Chcesz wiedzieć więcej o zmianach w zasiłkach? Skorzystaj z internetowych szkoleń Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Są bezpłatne i otwarte dla każdej firmy i księgowego.

Na szkoleniach ze zmian w składce zdrowotnej przedsiębiorcy dowiedzą się, jak policzyć składkę zgodnie z zasadami Polskiego Ładu. Ekspert wyjaśni też, co zmieni się w dokumentach rozliczeniowych i terminach płatności do ZUS. Do udziału w webinarach potrzebny jest tylko dostęp do internetu i zwykła przeglądarka. Żeby wziąć udział w szkoleniach Oddziału ZUS w Lublinie nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy w terminie spotkania kliknąć w odpowiedni link. Webinary o składce zdrowotnej odbędą się:

25 stycznia o godz. 9:00 – https://bit.ly/33ITRTf
25 stycznia o godz. 12:00 – https://bit.ly/3KlFUvp
1 lutego o godz. 9:00 – https://bit.ly/3A7Oeuj
1 lutego o godz. 12:00 – https://bit.ly/34MQnzI

ZUS zaprasza też na szkolenia dotyczące zmian w zasiłkach z ubezpieczenia chorobowego, jakie zaszły od 1 stycznia. Będzie mowa między innymi o tym, jak policzyć wysokość zasiłku i jak prawidłowo ustalić okres, za który świadczenie przysługuje:

26 stycznia o godz. 9:00 – https://bit.ly/3nzUNAK
26 stycznia o godz. 12:00 – https://bit.ly/3FA0k0h
2 lutego o godz. 9:00 – https://bit.ly/3GELaZ4
2 lutego o godz. 12:00 – https://bit.ly/3GEs7Og
Harmonogram szkoleń wraz z linkami dostępu znajduje się również na www.zus.pl w zakładce „Szkolenia i wydarzenia”. W wyszukiwarce wystarczy wybrać Lublin.

Fot. podatki.gov.pl