Fatalny wypadek w Radzyniu. Zderzyły się cztery samochody. Sprawca pijany

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nissanem najechał na tył poprzedzającego go renault, po czym przemieszczony samochód uderzył w kolejne dwa pojazdy. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby. Kierujący nissanem w chwili zdarzenia miał w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Nissan, 51-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego doprowadził do zderzenia z kierującą samochodem osobowym marki Renalut. Samochodem tym kierowała 61-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego. Mężczyzna prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. Po zderzeniu, renault został przemieszczony i uderzył w opla, a ten w stojącego przed nim hyundaia. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący nissanem był nietrzeźwy. 51-latek miał w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu. Pozostali uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi.

W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby, kierowca nissana i 10-letni chłopiec, pasażer renault. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze..