Wiosenne cele realizuj razem z Kasą Stefczyka

Zbliża się wiosna, a wraz z nią powiew świeżości i upragnionego ciepła. Już niedługo będzie można usłyszeć radosny świergot ptaków, dzień staje się coraz dłuższy, a my czujemy napływ energii do działania. Obieramy nowe cele, w których realizacji pomoże Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 7,23%).

Minął już czas noworocznych postanowień, a życie wielu z nas nabrało spokojniejszego tempa. Pozwoliło to na weryfikację założeń i planów na nowy rok. Jednocześnie zbliża się wiosna, która po długiej i męczącej zimie pozwala inaczej spojrzeć na wiele spraw. Wiele osób w tym okresie decyduje się na tzw. wiosenne porządki czy na odświeżenie swojego domu czy mieszkania. Malowanie ścian, wymiana instalacji czy podłóg, ale także zakup nowych mebli czy dekoracji – to prace, które podejmujemy.

Remontu nie warto odkładać, gdyż z czasem usterki czy zniszczenia nawarstwiają się i finalnie będą bardziej kosztowne. Nie bez wpływu pozostaje także rezerwacja terminu u profesjonalnej ekipy, dlatego warto zabrać się za to już teraz. Na drobne naprawy czy większe remonty przydadzą się zwiększone nakłady finansowe. Choć niektórzy czasem odkładają takie przedsięwzięcia w czasie z powodu braku oszczędności, nie musi to być wymówką – finansowanie inwestycji za pomocą pożyczki jest popularnym rozwiązaniem.

Z pomocą przychodzi Kasa Stefczyka, która oferuje Pożyczkę Zaratka ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 7,23%). Kwotę w wysokości 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł można przeznaczyć np. na remont. W Pożyczce Zaratka ze stałym oprocentowaniem prowizja wynosi 0 złotych, a czas, jaki mamy na spłatę to 48 miesięcy. Otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel. Wiosenny wyjazd na długi weekend, zakup nowego sprzętu czy spełnienie innych marzeń. Z Pożyczką Zaratka ze stałym oprocentowaniem w Kasie Stefczyka to żaden problem!

  • Nie zapłacisz prowizji!
  • Spłacasz 25 zł miesięcznej raty za każdy 1000 zł, który pożyczyłeś.
  • Możesz pożyczyć 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł.
  • Możesz także ustalić dzień spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem dedykowana jest osobom nieposiadającym pożyczek lub kredytów w Kasie w okresie co najmniej 6 miesięcy przed dniem złożenia wniosku.

Przykład reprezentatywny z dnia 21.03.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł) wynosi 7%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,23%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 95,81 zł oraz ostatnia, 48. rata: 96,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 599,07 zł, w tym odsetki: 599,07 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. pxhere