Tego obiektu zazdrości nam cała Polska. Dyrektor zachęca do odwiedzin

Choć w naszym mieście nie wszystko idzie tak, jak iść powinno, jest inicjatywa, z której możemy być naprawdę dumni. Miasteczko ruchu drogowego działające przy bialskim WORD, to obiekt, którego zazdrości nam cała Polska.

Wieść o najprawdopodobniej najnowocześniejszym tego typu punkcie w całym kraju roznosi się echem błyskawicy, stąd nie dziwi fakt, że terminy wizyt rezerwują już sobie nawet nie tylko szkoły z naszego regionu. Dlatego też zachęcamy wszystkich nauczycieli z Białej Podlaskiej i okolicy, by wykorzystały okazję, że ten punkt jest tak blisko i już dziś umówiły się na odwiedziny w naszym parku edukacyjnym.

Apel ten kierujemy także do rodziców. Wizyta w miasteczku ruchu drogowego to świetny pomysł na ciekawą, ale także kształcącą sobotnią eskapadę.

Jak zapewnia dyrektor WORD Igor Dzikiewicz wszystkie dzieci otrzymują od WORD za darmo materiały edukacyjne oraz elementy odblaskowe w ramach akcji Bezpieczna droga do szkoły, nad którą honorowy patronat objął senator RP Grzegorz Bierecki.

Przypominamy, że od poniedziałku do piątku miasteczko dostępne jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji dla zoorganizowanych grup szkolnych.
Rodziców, którzy chcą skorzystać z miasteczka zapraszamy z dziećmi w każdą sobotę w godz. 9:00 – 14:00.