Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem na Wielkanoc

Wielkanoc jest najważniejszym świętem całego chrześcijańskiego świata. To czas odradzającego się świata i nadziei. Dlatego tak ważne jest, szczególnie dla nas – Polaków, celebrowanie pamiątki Zmartwychwstania Pańskiego całymi rodzinami. Z tej okazji przygotowujemy na te dni szczególną oprawę, a Kasa Stefczyka może w tym pomóc dzięki Pożyczce Zaratka ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 7,23%).

Wielkanoc to nie tylko radość z nadejścia wiosny, ale przede wszystkim ważne święto religijne. Przygotowujemy się do niego zarówno uczestnicząc w wielkopostnych nabożeństwach, ale także porządkując swój dom oraz organizując rodzinne spotkanie przy świątecznym stole. Staramy się też przygotować prezenty, szczególnie dla najmłodszych tradycyjnego „zająca”. W związku z tym warto zastanowić się nad finansami – pamiętamy bowiem, że zorganizowanie świąt może być niemałym wydatkiem.

Dobrym rozwiązanym jest skorzystanie z oferty Kasy Stefczyka – Pożyczki Zaratka z stałym oprocentowaniem. To atrakcyjna propozycja, z której chętnie korzystają członkowie Kasy, kiedy ich domowy budżet wymaga dofinansowania niewysokimi kwotami. To także oferta oparta na jasnych i czytelnych zasadach, która daje pewność stałej miesięcznej raty przez cały okres kredytowania.

Jej zaletą jest to, że każdy może obliczyć wysokość miesięcznej raty, dla oczekiwanej kwoty pożyczki. Zasada jest prosta – za każdy pożyczony 1000 zł stała miesięczna rata wynosi 25 zł. Pożyczkę można otrzymać na kwotę 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczne raty dla tych kwot, wynosić zatem będą odpowiednio: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł i nie zmienią się przez cały okres kredytowania.

Atuty Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem:

  • 0 zł prowizji
  • niezmienna miesięczna rata – tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł!
  • dostępne kwoty – 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł
  • możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

Pożyczka Zaratka dedykowana jest osobom nieposiadającym pożyczek lub kredytów w Kasie w okresie co najmniej 6 miesięcy przed dniem złożenia wniosku.

Przykład reprezentatywny z dnia 21.03.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł) wynosi 7%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,23%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 95,81 zł oraz ostatnia, 48. rata: 96,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 599,07 zł, w tym odsetki: 599,07 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay