Przywracamy wspomnienia! Zagrajmy jak kiedyś na boisku na Bulwarach!

Pamiętasz te zdarte kolana, całe w piachu? Picie wody z pompy przy punktowcach, lub topiącą się smołę przy bramce? Wróćmy przynajmniej na jeden dzień do tamtych czasów!

Zapraszamy wszystkich chętnych (nieważne czy masz 18 czy 58 lat) na mały turniej w piłkę nożną na asfaltowym boisku na Bulwarach! Jedyny warunek uczestnictwa, jaki trzeba spełnić to sentyment i wspomnienia do tego miejsca – chcemy by to nas połączyło. Nie zastanawiaj się długo – odezwij się do nas, przekaż znajomym i… gramy!  Tu nie chodzi o miejsca na podium, nie gramy również o „złote kalesony” – nie musisz mieć żadnych piłkarskich skillsów i kondycji – ważne że będziesz!

Wiek – nie ma znaczenia – łączymy pokolenia. Drużyny – wybierzemy je w trakcie turnieju, za pomocą wyłonionych kapitanów – czyli oni na zmianę będą dobierali zawodników do swojej drużyny – tak jak kiedyś 🙂

Kiedy? Chcemy spotkać się z Wami w pierwszą lub drugą sobotę w czerwcu.

Przewidujemy również miłe niespodzianki dla wszystkich uczestników oraz integrację po zmaganiach sportowych, jednak najpierw musimy zweryfikować ilość zainteresowanych osób.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY JUŻ TERAZ:

Pod adresem e-mail: [email protected] lub [email protected]

Telefonem: 798-707-831 lub 531-149-060

Lub w wiadomości na fb: Michał Maliszewski lub Patryk Hordejuk.

Śpieszcie się – zgłoszenia przyjmujemy do końca kwietnia.