Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem

Rosnące ceny, wysoka inflacja oraz zmieniające się oprocentowanie kredytów i pożyczek to problemy, z którymi każdy z nas zmaga się od kilku miesięcy. Dlatego pożyczkobiorcy stawiają na jasne zasady i niezmienność wysokości rat. Dla chcących zasilić swoje konto niewielkimi kwotami dobrym wyjściem może okazać się propozycja Kasy Stefczyka – Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 9,27%).

Wielu z nas dawno już zweryfikowało swoje noworoczne postanowienia i z pasją realizuje podjęte cele. Na otoczenie finansowe składają się jednak czynniki, na które zwykle mamy niewielki wpływ. Trwająca przez ostatnie dwa lata pandemia, konflikt zbrojny w Ukrainie i wzrost cen wielu niezbędnych artykułów powodują, że musimy przystosować się do nowych warunków i mierzyć z problemami, których się nie spodziewaliśmy. Warto zacząć przede wszystkim od zabezpieczenia swoich najbliższych. Edukacja finansowa i racjonalne podejście do wydatków pozwolą nam zachować w portfelu cenne oszczędności.

Niejednokrotnie wspomóc nas mogą także pożyczki: w przypadku planowania wyjazdów wakacyjnych, konieczności leczenia, naprawy samochodu czy wymiany zużytych urządzeń domowych. Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem znajdująca się w ofercie Kasy Stefczyka to dobre rozwiązanie dla każdego. To atrakcyjna propozycja, z której chętnie korzystają Członkowie Kasy, kiedy ich domowy budżet wymaga dofinansowania niewysokimi kwotami. To także propozycja oparta na jasnych i czytelnych zasadach, która gwarantuje stałą miesięczną ratę przez cały okres kredytowania.

Jej zaletą jest to, że wysokość miesięcznej raty dla oczekiwanej kwoty pożyczki każdy może obliczyć samodzielnie. Zasada jest prosta: za każdy pożyczony 1000 zł stała miesięczna rata wynosi 25 zł. Pożyczkę można otrzymać w kwotach: 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczne raty dla tych kwot, wynosić zatem będą odpowiednio: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł i nie zmienią się przez cały okres kredytowania.

Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem ma wiele atutów:

  • 0 zł prowizji
  • niezmienna miesięczna rata: tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł!
  • dostępne kwoty: 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł
  • możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

Przykład reprezentatywny z dnia 1.05.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,38 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,58 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4770,44 zł, w tym odsetki: 770,44 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. pixabay