Tragiczny wypadek na krajowej dwójce. Białorusin potrącił Ukraińca. Mężczyzna zmarł

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj przed godziną 1.00 na krajowej dwójce w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca citroena potrącił pieszego znajdującego się na jezdni. Mężczyzna trafił do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 53-latek zmarł. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 1.00 w nocy na krajowej dwójce w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen potrącił pieszego znajdującego się na jezdni. Poszkodowanym mężczyzną okazał się 53-letni obywatel Ukrainy, kierowca tira, który znajdował się poza pojazdem, na przeciwnym pasie ruchu. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Samochodem osobowym kierował 47-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

– Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tragicznego wypadku. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze – przypomina komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.