Dariusz Stefaniuk pełnomocnikiem PiS w naszym regionie. „Oddany i doświadczony”

PiS reformuje swoje struktury. Pełnomocnikiem partii w Białej Podlaskiej został Dariusz Stefaniuk.  – To bardzo ważne, że pełnomocnikiem został w Białej Podlaskiej człowiek szczerze oddany sprawom regionu i już bardzo doświadczony – skomentował w rozmowie z naszym portalem senator Grzegorz Bierecki.

Reforma ma sprawić, że PiS będzie działało sprawniej i skuteczniej a partia zostanie dobrze przygotowana do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych.

– Zakończyło się posiedzenie Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Komitet zdecydował o zaakceptowaniu nowej struktury okręgowej partii – poinformował dzisiaj po południu rzecznik partii Radosław Fogiel

Dodał, że na posiedzeniu podjęto decyzję o powołaniu Zastępcy Sekretarza Generalnego partii. Na tę funkcję został wybrany Piotr Milowański.

– Dokończyliśmy także wcześniej zapoczątkowane zmiany w strukturach partii. Wiążą się one z powołaniem nowych pełnomocników okręgowych – oznajmił sekretarz generalny Krzysztof Sobolewski.

Komitet podjął uchwałę, która powołuje 16 opiekunów wojewódzkich, którzy będą koordynowali zmiany w strukturach partii. W województwie lubelskim został nim poseł Marek Suski. Wybrano także 94 pełnomocników PiS w okręgach odpowiadających z grubsza dzisiejszym okręgom senackim. Pełnomocnikiem w Białej Podlaskiej (okręg obejmuje także powiat bialski, parczewski i radzyński) został Dariusz Stefaniuk.

– To bardzo ważne, że pełnomocnikiem został w Białej Podlaskiej poseł Dariusz Stefaniuk, a więc człowiek szczerze oddany sprawom regionu i już bardzo doświadczony. Będzie on z całą pewnością nadal solidnie pracował nad wdrażaniem programu naszego obozu politycznego na Południowym Podlasiu. A to przyniesie korzyści wszystkim mieszkańcom, bo program ten zakłada przecież bardzo dynamiczny rozwój regionu we wszystkich obszarach. Gratuluję panu posłowi i życzę owocnej pracy – powiedział w rozmowie z naszym portalem senator Grzegorz Bierecki.

Sam pełnomocnik podkreśla kluczową rolę współpracy z samorządowcami.

– Zależy mi na tym, ciągle czuję się związany ze środowiskiem samorządowym – powiedział nam poseł Dariusz Stefaniuk. – Jestem wdzięczny za zaufanie władz partii i gotowy do ciężkiej pracy dla Południowego Podlasia. Musimy dokończyć wielkie projekty, które zmienią oblicze naszego regionu. To najważniejsze zadanie Prawa i Sprawiedliwości, wszystkich osób zaangażowanych w działania partii. Wiarygodność i praca – jestem przekonany, że właśnie te czynniki przyniosą nam kolejne zwycięstwo wyborcze. Przygotowanie struktur do wyborów samorządowych to mój priorytet na najbliższe miesiące – dodał.

Źródło: podlaski.info/pis.org.pl Autor: red.
Fot. FB