Niezmienna rata – gwarancja bezpieczeństwa na zmienne czasy

Letnie miesiące często łączą się z różnymi wydatkami – zaplanowanymi, ale też nieprzewidzianymi.  Na to nakłada się wysoka inflacja oraz rosnące raty kredytów, które drenują nasze kieszenie. Kasa Stefczyka daje swoim klientom gwarancję stałej raty – Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 9,27%) w niepewnych czasach daje poczucie stabilności.

Specjaliści nie od dziś zalecają, by swoje zdrowie wzmacniać poprzez ruch na świeżym powietrzu. Do wyboru mamy wiele możliwych aktywności – każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się wycieczki rowerowe, jogging, nordic walking czy sporty drużynowe rozgrywane na odkrytych boiskach. Amatorzy spokojniejszej pracy mogą poświęcić się upiększaniu swoich ogródków działkowych, które dostarczą świeżych warzyw i owoców. Coraz częściej obserwujemy także rodziców, którzy już od małego uczą dzieci aktywnego spędzania czasu na dworze – w rodzinnym gronie czy poprzez wykupienie kolonii. Młodsi i starsi preferujący imprezy plenerowe również znajdą wiele okazji do ciekawego zagospodarowania wolnego czasu – festiwale, koncerty czy letnie festyny.

Do wszystkich aktywności przyda się jednak odpowiedni sprzęt – strój, kijki, rower, bilety na konkretne wydarzenia, narzędzia ogrodowe czy sadzonki i wiele innych. Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem znajdująca się w ofercie Kasy Stefczyka może nas wesprzeć w tej sytuacji. Chętnie korzystają z niej członkowie Kasy, kiedy ich domowy budżet wymaga właśnie niewielkiego zastrzyku gotówki. To także propozycja oparta na jasnych i czytelnych zasadach, która gwarantuje stałą miesięczną ratę przez cały okres kredytowania, co jest szczególnie ważne w dobie rosnącej inflacji i często zmieniającej się wysokości rat kredytów.

Jej niekwestionowaną zaletą jest możliwość samodzielnego obliczenia miesięcznej kwoty do spłaty. Obowiązuje tu prosta zasada – za każdy pożyczony 1000 zł stała miesięczna rata wynosi 25 zł. Pożyczkę można otrzymać na kwotę 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczne raty dla tych kwot, będą zatem wynosić odpowiednio: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł i co najważniejsze, nie zmienią się przez cały okres kredytowania.

Atuty:

  • 0 zł prowizji
  • niezmienna miesięczna rata – tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł!
  • dostępne kwoty – 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł
  • możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

Przykład reprezentatywny z dnia 01.05.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,38 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,58 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 770,44 zł, w tym odsetki: 770,44 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay