W dobie rosnącej inflacji postaw na stałą wysokość raty!

Ostatnie lata i miesiące to czas trudnych doświadczeń. Pandemia koronawirusa, rosnąca inflacja, podwyżki stóp procentowych oraz konflikt zbrojny w Ukrainie to czynniki wpływające na spadek poczucia bezpieczeństwa obywateli. A tak niepewnych czasach warto stawiać na pewne rozwiązania. Pożyczka Gotówkowa ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 28,13%) od Kasy Stefczyka to gwarancja stałej raty.

Ostatnie miesiące pokazały wszystkim konsumentom, że czas przyjrzeć się swoim wydatkom i dokładnie rozplanować najbliższe miesiące. Niestety nawet w najlepiej opracowanym budżecie, który powinien przewidywać pieniądze na dodatkowe zakupy, mogą znaleźć się luki – zwłaszcza, kiedy sytuacja na świecie jest tak zmienna. Wyjątkowo atrakcyjne warunki dla pożyczko- i kredytobiorców, jakie obserwowaliśmy w minionych latach, niestety już nie wrócą. Za nami już kilka podwyżek stóp procentowych, niekorzystne zmiany kursu złotówki wobec dolara i euro, prognozowany kryzys żywnościowy oraz podwyżki cen wielu artykułów, w tym tych najbardziej podstawowych, typu żywność materiały opałowe czy paliwo.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak odpowiednio przygotować się do zmian, które już nadeszły. Warto rozważyć zmianę tradycyjnego systemu ogrzewania węglem czy ekogroszkiem na ekologiczny, np. zainwestować w panele słoneczne. Rezygnacja z jazdy samochodem może przyczynić się do poprawy naszej kondycji oraz zdrowia, a dodatkowo przysłuży się temu ograniczenie niektórych niezdrowych, a drożejących produktów, typu słodycze czy alkohol i inne używki. Mimo wszystko mogą zdarzyć się inne nieprzewidziane, nieprzyjemne wydarzenia, typu zalanie mieszkania, awaria sprzętu, choroba bliskiej nam osoby czy te radosne, jak np. wesele czy jubileusz w rodzinie, na które będziemy potrzebowali zastrzyku gotówki. Ważne wtedy, by zaciągnięte przez nas zobowiązanie finansowe nie dostarczało dodatkowego stresu w postaci rosnącej wysokości raty,

Nadszedł zatem czas przystosowywania się do nowych realiów, a swoich klientów wspierać w tym będzie Kasa Stefczyka, która przygotowała nową ofertę pożyczki gotówkowej, w której podstawą jest stałe oprocentowanie, a co za tym idzie – niezmienna wysokość raty. Pożyczka Gotówkowa ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 28,13%) kierowana jest do klientów, którzy obawiają się wzrostu wysokości miesięcznej raty. Uzyskane środki mogą przeznaczyć na dowolny cel i nie muszą obawiać się nadszarpnięcia domowego budżetu w przypadku podniesienia stóp procentowych.

Atuty produktu:

  • stałe oprocentowanie,
  • kwota pożyczki nawet do 50 000 zł,
  • okres spłaty pożyczki nawet 60 miesięcy,
  • pieniądze na koncie klienta nawet w dniu złożenia wniosku
  • szybka wstępna decyzja kredytowa.

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka, złóż wniosek on-line na www.kasastefczyka.pl albo zadzwoń na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile mniej stresu jest ze stałą ratą co miesiąc. Koszt połączenia wg taryfy operatora.

RRSO oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Konto oznacza rachunek płatniczy. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay