Cenisz sobie prostotę? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Prosta Pożyczka do 3000 zł w Kasie Stefczyka.

Zwiększające się tempo życia coraz częściej skłania nas do zatrzymania się i zastanowienia , co tak naprawdę jest w życiu ważne. Trendem znajdującym coraz więcej zwolenników jest idea prostego, spokojnego życia. Z pewnością prostota i przejrzystość cenione są także w przypadku produktów finansowych. Stawia na nią Kasa Stefczyka. Prostą Pożyczkę (RRSO: 8,29%) online z prowizją 0 zł poleca także mistrz Europy w windsurfingu Paweł Tarnowski.

Odpowiedzią na zwiększające się tempo życia jest idea slow life, która propaguje jego świadome spowolnienie. Zgodnie z ideą slow life poszukujemy w życiu balansu i harmonii, dzięki któremu przestajemy pędzić bez celu, a zaczynamy celebrować każdą chwilę naszego istnienia. Zwraca uwagę przede wszystkim na kierowanie się wartościami, które są dla nas ważne oraz odpowiadanie na potrzeby swoje i naszych najbliższych. W ostatnich latach rozszerza się na różne dziedziny życia i wpływa m.in. na nasze wybory turystyczne, odzież, kosmetyki, jakich używamy, jedzenie, które spożywamy czy nawet sposób umeblowania naszego domu. Z pewnością można wysnuć wniosek, że postęp technologiczny wykorzystywany we właściwy sposób, może umożliwić nam prowadzenie życia we własnym tempie i zgodnie z naszymi przekonaniami.

Idea ta sprawdza się również w sporcie. Dobry zawodnik poświęca wiele godzin na realizację swojej pasji. Wyznacza sobie cel i wytrwale dąży do jego realizacji. Dba o siebie zarówno pod kątem kondycji fizycznej, jak i wartościowego odżywiania. Poświęca wiele uwagi swojej psychice – jasny umysł oraz siła woli pozwalają pokonywać samego siebie. Paweł Tarnowski, żeglarz, którego potencjał wspiera Kasa Stefczyka, mocno ceni także jasne zasady. To wszystko Kasa Stefczyka oferuje w Prostej Pożyczce (RRSO: 8,29%), dostępnej całkowicie online.

Prosta Pożyczka (RRSO: 8,29%) to doskonałe połączenie finansowej wygody i korzyści, a także dodatkowa gotówka bez prowizji, bez zbędnych formalności i z szybką wstępną informacją kredytową. To propozycja szczególnie dla tych, którzy potrzebują niewielkiej kwoty w ekspresowym tempie.

Co powinieneś wiedzieć o Prostej Pożyczce:

  • do 3000 zł na Twoim koncie nawet w kilka minut,
  • 0 zł prowizji,
  • 100% online! Bez dodatkowych formalności,
  • możliwość samodzielnego dopasowania dnia spłaty miesięcznej raty oraz jej wielkości,
  • pierwszą ratę można zapłacić nawet po 60 dniach od podpisania umowy.

Więcej szczegółów na www.kasastefczyka.pl lub pod numerem 801 600 100 (koszt połączenia wg taryfy operatora).

Przykład reprezentatywny z dnia 11.04.2022 r. dla Prosta Pożyczka: Całkowita kwota kredytu wynosi 2 250 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 7,99%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,29%. Czas obowiązywania umowy – 30 miesięcy, 30 miesięcznych rat równych: 83,01 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 2 490,30 zł, w tym odsetki: 240,30 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Konto oznacza rachunek płatniczy.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay