Podaruj sobie zastrzyk gotówki na jesień. Skorzystaj z Prostej Pożyczki do 3000 zł w Kasie Stefczyka.

Jesień to czas wielu przeciwieństw. Z jednej strony pogoda za oknem skłania do spokoju i melancholii. Druga strona medalu to zbliżające się uroczystości, które wymagają od nas zaangażowania zarówno fizycznego, jak i finansowego. Kasa Stefczyka zawsze w takich momentach jest wsparciem dla swoich klientów. Oferuje Prostą Pożyczkę (RRSO: 8,29%), całkowicie online z prowizją 0 zł. Poleca ją także mistrz Europy w windsurfingu Paweł Tarnowski.

Choć mogłoby się wydawać, że wraz z końcem lata nasze tempo życia zwalnia i zapadamy w jesienno-zimowy letarg, rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Przed nami czas bardzo intensywny i obfitujący w wiele wrażeń. Chłodne dni wielokrotnie wymagają odświeżenia garderoby – zakupu nowego płaszcza czy obuwia. Dodatkowo rodzinne wyprawy „na groby” w pierwszych dniach listopada wiążą się z koniecznością porządków oraz zakupem kwiatów czy zniczy. Drobne upominki czy wizyta w restauracji na andrzejki, mikołajki, czy chęć zjedzenia popularnej „gęsiny na św. Marcina” na początku listopada to kolejne okazje drenujące nasze kieszenie.

Kulminacją będą – jak co roku – święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester. Zgodnie z polską tradycją znaczna część z nas okres gwiazdkowy spędza w gronie rodziny, wymieniając się podarunkami i racząc własnoręcznie ugotowanymi czy upieczonymi przysmakami. Dla wielu z nas jest to jedyna okazja w roku do spróbowania wigilijnego karpia czy klusek z makiem przyrządzonych przez ukochaną babcię. Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się także na egzotyczne wycieczki i tzw. święta pod palmami. Nowy Rok jest natomiast okazją do szalonej imprezy w gronie przyjaciół – dla młodszych, czy partyjki brydża lub szachów – dla starszych. To wszystko jednak wymaga odpowiednich zasobów gotówki.

Nie dajmy się więc zaskoczyć i rozpocznijmy planowanie najbliższych miesięcy już teraz. Idea ta sprawdza się również w sporcie. Dobry zawodnik nie rozpoczyna treningów bezpośrednio przed zawodami, ale latami pracuje na swoje wyniki. Paweł Tarnowski, żeglarz, którego potencjał od wielu lat wspiera Kasa Stefczyka, mocno ceni także jasne zasady. To wszystko Kasa Stefczyka oferuje w Prostej Pożyczce (RRSO: 8,29%), dostępnej całkowicie online.

Prosta Pożyczka (RRSO: 8,29%) to dodatkowa gotówka bez prowizji z szybką wstępną informacją kredytową. To propozycja szczególnie dla tych, którzy potrzebują niewielkiej kwoty w ekspresowym tempie.

Co powinieneś wiedzieć o Prostej Pożyczce:

  • do 3000 zł na Twoim koncie nawet w kilka minut,
  • 0 zł prowizji,
  • 100% online!,
  • możliwość samodzielnego dopasowania dnia spłaty miesięcznej raty oraz jej wielkości,
  • pierwszą ratę można zapłacić nawet po 60 dniach od podpisania umowy.

Więcej szczegółów na www.kasastefczyka.pl lub pod numerem 801 600 100 (koszt połączenia wg taryfy operatora).

Przykład reprezentatywny z dnia 11.04.2022 r. dla Prosta Pożyczka: Całkowita kwota kredytu wynosi 2 250 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 7,99%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,29%. Czas obowiązywania umowy – 30 miesięcy, 30 miesięcznych rat równych: 83,01 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 2 490,30 zł, w tym odsetki: 240,30 zł.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Konto oznacza rachunek płatniczy.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay