Radny PO upadł na głowę? Jazda po pijaku to dla niego zwykły błąd?

Choć rocznie na polskich drogach ginie kilka tysięcy osób, a część z nich to ofiary pijanych kierowców, są i tacy, którzy kierowanie pod wpływem uważają za zwykły błąd. Niestety do tego grona postanowił dołączy radny PO Rafał Wlizło, który w niecodzienny sposób wziął w obronę aktora Jerzego Stuhra.

Kilka dni temu znany aktor Jerzy Stuhr był uczestnikiem wypadku drogowego, w którym poturbowany został motocyklista. Jak się później okazało, aktor usiał za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu. Sam przyznał, że to była „najgorsza decyzja w jego życiu”.

W sukurs aktorowi postanowił przyjść bialski radny Platformy Obywatelskiej Rafał Wlizło, który pod oświadczeniem aktora postanowił dorzucić swoje trzy grosze.

– Każdy popełnia błędy. Życzę dużo zdrowia i mocy – napisał Wlizło.

 

– Błąd to jest w złą kratkę krzyżyk postawić, albo posłodzić herbatę solą zamiast cukrem, a nie po pijaku w auto się pchać – komentują w rozmowie z naszym portalem bialczanie, którzy zauważają, że radny PO też powinien bardziej uważać, co i gdzie pisze. – Pan Rafał Wlizło jest nauczycielem, pedagogiem, takie rozwadnianie sprawy mu zwyczajnie nie przystoi, przecież on powinien wiedzieć, że czytają go jego uczniowie ze Staszica, co sobie pomyślą? – mówi jedna z osób poproszona przez redakcję o komentarz.

Mamy nadzieję, że pan radny weźmie sobie te słowa do serca.