Prosta Pożyczka Online do 3000 zł w Kasie Stefczyka

 

Pożyczka ratalna przez Internet to doskonałe połączenie finansowej wygody i korzyści. Dodatkowa gotówka bez prowizji, bez zbędnych formalności i z szybką decyzją kredytową. Czego chcieć więcej?  

Jesień i zima to zwykle czas, kiedy wydajemy znaczenie więcej pieniędzy. Z reguły w tym okresie zaczynamy planować święta Bożego Narodzenia, ale także wydatki związane z feriami zimowymi. Prosta Pożyczka Online (RRSO: 8,29%) jest szczególnie przydatna, gdy chcemy dofinansować czekające nas wydatki czy uzupełnić domowy budżet. To oferta do 3000 zł, która będzie doskonałym wsparciem w realizacji najbliższych planów.

O Prostą Pożyczkę można wnioskować bez wychodzenia z domu, a wstępną decyzję kredytową otrzymamy nawet w 15 minut. Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Prosta Pożyczka Online to dodatkowa gotówka bez prowizji z szybką wstępną informacją kredytową. To propozycja szczególnie dla tych, którzy potrzebują niewielkiej kwoty w ekspresowym tempie.

Co powinieneś wiedzieć o Prostej Pożyczce Online:

  • do 3000 zł na Twoim koncie nawet w kilka minut,
  • 0 zł prowizji,
  • 100% online,
  • możliwość samodzielnego dopasowania dnia spłaty miesięcznej raty oraz jej wielkości,
  • pierwszą ratę można zapłacić nawet po 60 dniach od podpisania umowy.

Więcej szczegółów na www.kasastefczyka.pl lub pod numerem 801 600 100 (koszt połączenia wg taryfy operatora).

Przykład reprezentatywny z dnia 11.04.2022 r. dla Prosta Pożyczka: Całkowita kwota kredytu wynosi 2 250 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 7,99%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,29%. Czas obowiązywania umowy – 30 miesięcy, 30 miesięcznych rat równych: 83,01 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 2 490,30 zł, w tym odsetki: 240,30 zł.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Konto oznacza rachunek płatniczy.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay