Przejmij kontrolę nad swoimi finansami, a raty zbijaj razem z Kasą Stefczyka

Choć może się wydawać, że niedawno świętowaliśmy rozpoczęcie 2022 roku, wielkimi krokami zbliża się kolejny Sylwester. Dodatkowo, mijający rok nie należał do najłatwiejszych. Inflacja, która z miesiąca na miesiąc osiąga coraz wyższe poziomy, rosnące stopy procentowe, które wpływają niekorzystnie na wysokość naszych rat, skutecznie spędzały sen z powiek. Co warto zrobić w tej sytuacji? Przede wszystkim uporządkować swoje finanse. Jeśli trudno Ci zapanować nad podjętymi zobowiązaniami, zapoznaj się z warunkami Pożyczki Fit (RRSO: 11,52%), którą możesz wziąć już teraz, a spłacać dopiero po Nowym Roku. Pożyczka Fit to dobry wybór – została uznana za najlepszą ofertę w „Rankingu kredytów konsolidacyjnych: październik 2022” portalu Comperia.pl.

Do uporządkowania swoich finansów warto się przygotować. Od czego zacząć? Od dokładnego poznania dochodów oraz kwoty wydatków miesięcznych. Zapisuj, kiedy i na co wydajesz swoje środki i planuj zakupy z wyprzedzeniem. Jeśli wybierasz się do sklepu, zabierz ze sobą listę, a planując obiad, sprawdź najpierw, co masz w lodówce. Pozwoli to wykorzystać produkty, które masz już w domu, dzięki czemu nie tylko nie zmarnujesz jedzenia, ale też mniej wydasz na nowe. Pamiętaj także o korzystaniu z promocji w sklepach. Popularne dyskonty cyklicznie organizują akcje promocyjne na różne podstawowe artykuły, a osiedlowe sklepy (np. warzywniaki) często po obniżonej cenie sprzedają towary, które są jeszcze w pełni świeże, ale muszą zrobić na półce miejsce na nowe dostawy. Kupując u lokalnych dostawców, w mniejszych sklepach, dodatkowo wspierasz finansowo swoich sąsiadów, którzy utrzymują się dzięki prowadzonym biznesom.

Nie wahaj się również poświęcać czasu na regularne przeglądnie swoich umów i szukania oszczędności, a przede wszystkim płać swoje rachunki w terminie, by uniknąć niepotrzebnych kar czy odsetek. Zastanów się, jaki pakiet będzie dla Ciebie najkorzystniejszy – potrzebujesz abonamentu na telefon bez limitów, a może wersję z większym pakietem Internetu, a mniejszym limitem rozmów albo telefon na kartę? Być może w Twojej sytuacji warto rozważyć abonament rodzinny lub połączenie Internetu z pakietem kanałów TV? Dzisiejszy operatorzy i dostawcy mają szeroki wybór różnych opcji, a każdy może wybrać coś dla siebie. A może całkowicie zrezygnujesz z telewizji i wybierzesz odpoczynek na świeżym powietrzu? Z pewnością pozwoli Ci to wzmocnić Twoje zdrowie i oczyścić umysł.

Pamiętaj także, żeby spłacić swoje zobowiązania, gdyż w dobie rosnących stóp procentowych to na odsetkach tracisz cenny kapitał. Przyjrzyj się zaciągniętym pożyczkom oraz kredytom. Przy wielu zobowiązaniach kontrola terminowości spłat to nie lada wyzwanie. Rozwiązaniem, które zapewni spokojny sen może być konsolidacja. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoją wygodę i komfort w spłacie zobowiązań. Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%) z prowizją 0 zł od Kasy Stefczyka połączy Twoje raty w jedną, co w prosty i jasny sposób pozwoli na ich uporządkowanie i uregulowanie. Umożliwia ona spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych, m.in. pożyczek gotówkowych, ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, kredytów w rachunku płatniczym czy debetów w rachunku osobistym. Dzięki Pożyczce Fit dotychczasowe zobowiązania w kilku instytucjach finansowych połączone zostaną w jedno w Kasie Stefczyka, a nowa rata miesięczna, może być mniejsza niż suma dotychczasowych rat.

Pożyczka Fit to nie tylko lekka rata:

  • 0 zł prowizji,
  • konkurencyjne, niskie RRSO: 11,52%,
  • jedna rata w miesiącu zamiast wielu,
  • weź teraz, a spłacaj po Nowym Roku – możliwość spłaty pierwszej raty nawet za 60 dni od podpisania umowy!
  • najlepszy kredyt konsolidacyjny wg. rankingu Comperia.pl z października 2022 r.

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka albo złóż wniosek bez wychodzenia z domu dzwoniąc na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile lżej jest z jedną ratą w miesiącu.

Koszt połączenia wg taryfy operatora. Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł/0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RSSO): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1231,11 zł oraz ostatnia, 107. rata: 1231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł, w tym odsetki: 47 729,01 zł.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay