Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej rozdaje kody do Legimi

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej po raz kolejny uzyskała bezpłatny dostęp do wirtualnej wypożyczalni książek Legimi. Znajduje się tam ponad 160 tys. e-booków, audiobooków i synchrobooków, z których można korzystać na smartfonach, tabletach, komputerach czy też czytnikach ebooków.

Wszystkich, którzy są zainteresowani korzystaniem z aplikacji Legimi prosimy o kontakt telefoniczny: 83 341 60 12, bądź e-mailowy: [email protected].

Kody wydawane będą wyłącznie czytelnikom zarejestrowanym w bibliotece.

Dyrekcja informuje, że ma do rozdania aż 160 kodów!

Informujemy, że po zgłoszeniu chęci otrzymania kodu dostępu na podany przez Czytelnika adres e-mail zostanie przesłany kod wraz z instrukcją logowania.

Kod ważny jest przez 30 dni od momentu jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do biblioteki o wydanie nowego kodu.

„Dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Dofinansowanie dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.