Niech w tym roku Święta będą wyjątkowe

Przed nami wytęskniony magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia. Czas rodzinnych spotkań, bliskości i miłości, otulony jedyną w swoim rodzaju aurą. W tym roku pozwólmy sobie na przeżycie tych dni tak, jak byśmy chcieli i tak, jak na to zasługujemy. Kasa Stefczyka dla swoich klientów przygotowała propozycję, która pomoże w przygotowaniu niezapomnianych świąt.

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas ulubiony moment roku, który kojarzymy przede wszystkim z ciepłem domowego ogniska, cichym dźwiękiem kolęd, zapachem świerku, mandarynek, pierników i smakiem doskonałej ryby. W wielu domach, zgodnie z chrześcijańską tradycją, bliscy przed uroczystą kolacją wigilijną dzielą się opłatkiem i czytają Pismo Święte, by później – o północy – wspólnie udać się na Pasterkę, mszę upamiętniającą oczekiwanie i modlitwę pasterzy, którzy jako pierwsi zjawili się u żłobka. Wcześniej dzieci wspólnie z rodzicami ubierają choinkę oraz dekorują dom. Co roku zachwyca nas niepowtarzalna atmosfera, dzięki której mamy ochotę otaczać się dobrem i pięknem, a także dzielić się radością ze wszystkimi.

Równie istotny jest jednak czas adwentu, czyli oczekiwania, który wykorzystujemy na przygotowanie duchowe do narodzin Zbawiciela. Adwent to także czas gromadzenia podarunków dla najbliższych, pieczenia pierników czy lepienia pierogów, które znajdą się na świątecznym stole. Na tę okazję potrzebne są często dodatkowe środki finansowe. Propozycja Kasy Stefczyka, Pożyczka Gotówkowa ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 29,55%) to gwarancja bezpieczeństwa, jaką daje niezmienna rata. Elastyczność pożyczki pozwala na dopasowanie jej warunków do Twoich możliwości. Ty wskażesz również dzień spłaty miesięcznej raty, np. na drugi dzień po otrzymaniu wynagrodzenia.

Jej dodatkowe atuty to:

  • Kwota pożyczki od 3000 zł do nawet 100 000 zł na dowolny cel,
  • Gwarancja stałej raty,
  • Elastyczny okres spłaty od 24 do 84 miesięcy,
  • Możliwość spłaty pierwszej raty nawet po 60 dniach od podpisania umowy,
  • Środki na Twoim koncie nawet w dniu złożenia wniosku.

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka lub stronę kasastefczyka.pl i poznaj szczegóły. Zależy Ci na wygodzie? Złóż wniosek bez wychodzenia z domu, dzwoniąc na infolinię 801 600 100 (koszt połączenia wg taryfy operatora). Wstępną informację kredytową możesz otrzymać nawet w 15 minut.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Konto oznacza rachunek płatniczy.

Przykład reprezentatywny z dnia 27.06.2022 r. dla Pożyczki Gotówkowej ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 20 677,80 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 500 zł / 2,00%, ubezpieczeniem Twój Walor 3 806,98 zł, opłatą za przelew 15,22 zł) wynosi 17,00%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 29,55%. Czas obowiązywania umowy – 60 miesięcy, 59 miesięcznych rat równych: 621,56 zł oraz ostatnia, 60. rata: 621,62 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 37 293,66 zł, w tym odsetki: 12 293,66 zł.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay