Nowy rok rozpocznij ze stałą ratą

Rozpoczął się Nowy Rok, a wraz z nim otwierają się nowe możliwości. Czujemy powiew chłodnego zimowego powietrza, planujemy wydatki na kolejne 12 miesięcy i z pewnością wielu z nas ochoczo skorzysta z zastrzyku gotówki. Kasa Stefczyka daje swoim klientom gwarancję stałej raty – Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 9,27%) w niepewnych czasach daje poczucie stabilności.

Niekiedy wraz z Nowym Rokiem zaskakują nas większe wydatki. Innym razem są one planowane, ale okazuje się, że potrzebujemy nieco więcej środków finansowych niż zakładaliśmy. Zapewne planujemy zimowy wypoczynek dla siebie i swoich bliskich albo chcemy, by nasze dzieci lub wnuki cieszyły się wspaniałym zimowiskiem podczas tegorocznych ferii. Z pewnością kuszą także noworoczne wyprzedaże – z roku na rok coraz bardziej na popularności zyskuje nowa tradycja obdarowywania się prezentami dopiero po upolowaniu ich na wyprzedaży, a nie bezpośrednio na Święta. Niektórzy już odliczają dni do karnawału i planują szalone imprezy czy wyjścia do teatru lub filharmonii, które w tym czasie zwykle mają specjalny „balowy” repertuar. Do tego dochodzą bardziej sztampowe okazje jak walentynki czy dzień kobiet – w odpowiednie podarunki warto zaopatrzyć się z wyprzedzeniem i nie czekać na ostatnią chwilę.

Odpowiedzią na większe, mniejsze, zaplanowane i spontaniczne wydatki jest Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem od Kasy Stefczyka. Jej niekwestionowaną zaletą jest możliwość samodzielnego obliczenia miesięcznej kwoty do spłaty. Obowiązuje tu prosta zasada – za każdy pożyczony 1000 zł stała miesięczna rata wynosi 25 zł. Pożyczkę można otrzymać na kwotę 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczne raty dla tych kwot, będą zatem wynosić odpowiednio: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł i co najważniejsze, nie zmienią się przez cały okres kredytowania.

Co wyróżnia pożyczkę Zaratka ze stałym oprocentowaniem?

  • 0 zł prowizji
  • niezmienna miesięczna rata – tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł!
  • dostępne kwoty – 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł
  • RSSO tylko 9,27%
  • możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia.

Przykład reprezentatywny z dnia 01.05.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,38 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,58 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 770,44 zł, w tym odsetki: 770,44 zł. Symulacja ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Okres spłaty wynosi 48 miesięcy. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay