Koszmarny wypadek pod Białą Podlaską. Chciał zawrócić. Zginął na miejscu!

48 letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jadąc drogą krajową nr. 2 w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego, wykonał manewr zawracania i wymusił pierwszeństwo na 19 letnim kierującym pojazdem marki audi, w którym podróżowało 2 pasażerów. W wyniku poniesionych obrażeń ciała, 48 latek zginał na miejscu. Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15 w miejscowości Zaścianki, w powiecie bialskim. Ze wstępnym ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 48 letni kierujący pojazdem marki Mercedes jadąc drogą krajową numer 2, wykonał manerw zawracania i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki audi. Kierujący 19 latek wraz z pasażerami w wieku 19 i 17 lat zostali przetransportowani do szpitala.

Z uwagi na duże obrażenia ciała 48 letni mieszkaniec Białej Podlaskiej zginął na miejscu. W miejscu zdarzenia przez kilka godzin droga była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy drogami lokalnymi.

Teraz ustalamy szczegółowe okoliczności wypadku. Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych – przypomina młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska.