Nagrody „Dobre bo Bialskie” przyznane. Wśród wyróżnionych SKEF

Pięć podmiotów z powiatu bialskiego zostało wyróżnionych przez starostwo ważnymi lokalnymi nagrodami „Dobre, bo Bialskie”. Nagrodę otrzymało między innymi Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej i cztery firmy z regionu. Z kolej gmina Łomazy została uhonorowana za samorządność.

– W tym roku już po raz 21. przyznaliśmy zaszczytny tytuł „Dobre, bo Bialskie” firmom, organizacjom, instytucjom i samorządom, które w istotny sposób przyczyniły się do rozwoju społecznego, gospodarczego oraz promocji Powiatu Bialskiego – mówił podczas wręczenia nagród starosta bialski Mariusz Filipiuk.

Uhonorowani w tym roku zostali: Biuro Projektów i Wycen Majątkowych MDM Piotr Dawidziuk w Piszczacu; Gospodarstwo Rolne Łaziuk Łukasz w Tłuśćcu; Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddział w Białej Podlaskiej; Firma EUROGRZYB Sp. z o.o. w Rogoźnicy Kolonii oraz Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej Oddział w Białej Podlaskiej.

Wyróżnione zostały także dwie biblioteki: Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie, która otrzymała tytuł Biblioteka Roku, oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rossoszu, nagrodzona wyróżnieniem.

Statuetkę i dyplom zwycięzcom wręczyli Starosta Bialski Mariusz Filipiuk oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Białej Podlaskiej Mariusz Kiczyński.
Fot. Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej