Pożyczka na zimowe szaleństwa

Swoboda oraz brak konieczności chodzenia do szkoły i odrabiania lekcji to ceniona przez młodzież wartość ferii zimowych. Jednak miło spędzony czas z dala od domu cieszy i daje wytchnienie od codzienności nie tylko najmłodszym. Czas więc ucieka, a jeżeli na przeszkodzie stają tylko finanse, to problem ten pomoże przezwyciężyć Kasa Stefczyka.

Ferie zimowe i wyjazdy w pierwszych miesiącach roku kojarzą się zwykle z górami, nartami, snowboardem. Niestety w ostatnich latach niedostateczna ilość śniegu szczególnie daje się we znaki amatorom białego szaleństwa. Jednak dzisiaj to nie może być problemem, nawet jeżeli braki śniegu odczuwalne są również w górach – z pomocą przychodzą przecież armatki śnieżne. Poza tym otworem stoją nie tylko polskie Tatry czy Beskidy, ale np. modne ostatnio Alpy. Dla tych, którzy nie lubią ścisku na stoku narciarskim albo preferują cieplejsze klimaty, biura podróży zapraszają na atrakcyjne wycieczki do krajów południowych. Jest więc w czym wybierać, wystarczy jedna decyzja. Również jedna decyzja potrzebna jest by zapewnić finansowanie naszego wyjazdu. To z reguły nie są kwoty, które możemy pokryć z bieżącego budżetu lub naszych oszczędności. Jednak nie może to być przeszkodą.

Odpowiedzią na większe, mniejsze, zaplanowane i spontaniczne wydatki jest Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 9,27%) od Kasy Stefczyka. Jej niekwestionowaną zaletą jest możliwość samodzielnego obliczenia miesięcznej kwoty do spłaty. Obowiązuje tu prosta zasada: za każdy pożyczony 1000 zł stała miesięczna rata wynosi 25 zł. Pożyczkę można otrzymać w kwotach: 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczne raty dla tych kwot, będą zatem wynosić odpowiednio: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł i co najważniejsze – nie zmienią się przez cały okres kredytowania.

Co wyróżnia pożyczkę Zaratka ze stałym oprocentowaniem?

  • 0 zł prowizji
  • niezmienna miesięczna rata – tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł!
  • dostępne kwoty – 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł
  • RRSO tylko 9,27%
  • możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

Przykład reprezentatywny z dnia 1.05.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,38 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,58 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4770,44 zł, w tym odsetki: 770,44 zł. Symulacja ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Okres spłaty wynosi 48 miesięcy. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay