Pożyczka Online w Kasie Stefczyka

W Kasie Stefczyka możesz otrzymać Pożyczkę Online (RRSO: 13,71%) szybko i wygodnie – bez konieczności wizyty w placówce, pozostając przy własnym komputerze lub telefonie, w dogodnym dla siebie miejscu, np. w domu.

Pożyczka Online to propozycja dla każdego, kto szuka atrakcyjnej i taniej oferty na finasowanie swoich potrzeb w okresie wysokich stóp procentowych i inflacji. Dzięki niej łatwiej będzie można zrealizować na przykład niezbędne zakupy na ferie zimowe, przygotować się balu karnawałowego czy opłacić ofertę wypoczynku. Propozycja Kasy to także możliwość szybkiego wnioskowania o pożyczkę i otrzymania wstępnej informacji kredytowej nawet w 15 minut.

Dużym ułatwieniem jest sposób weryfikacji dochodu – bez konieczności dostarczania dokumentów. Nawet jeśli wynagrodzenie lub świadczenie wpływa na rachunek w dowolnym banku, nie jest to przeszkodą. Decyzję kredytową uzyskasz w kilka chwil po złożeniu wniosku, a przelew środków z pożyczki na rachunek płatniczy IKS może odbyć się nawet tego samego dnia.

Dlaczego Pożyczka Online w Kasie Stefczyka jest warta uwagi?

  • dowolny cel
  • wnioskowanie online bez wychodzenia z domu
  • minimum formalności
  • szybka decyzja o przyznaniu środków
  • akceptacja różnych form przychodów

Przykład reprezentatywny z dnia 01.07.2022 r. dla Pożyczki Online: Całkowita kwota kredytu wynosi 6 000,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 420 zł / 7%) wynosi 8,99%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 13,71%. Czas obowiązywania umowy – 47 miesięcy, 46 miesięcznych rat równych: 151,97 zł oraz ostatnia, 47. rata: 152,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 7 142,64 zł, w tym odsetki: 1 142,64 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay