Szalone ferie zimowe z gotówką od Kasy Stefczyka

Ferie zimowe to wspaniały czas wyjazdów rodzinnych, szkolnych bądź w gronie przyjaciół. Zimowiska, obozy, narty, ciepłe kraje i karnawałowe imprezy – z każdym rokiem przybywa ciekawych destynacji, w których możemy odpocząć i ciekawie spędzić czas. Jeśli potrzebujesz zastrzyku gotówki przed planowanym wyjazdem, skorzystaj z oferty Kasy Stefczyka – Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 9,27%) daje gwarancję niezmiennej miesięcznej raty.

Zaplanowałeś wyjazd na narty, ale okazuje się, że Twoje spodnie narciarskie czy kurtka wymagają wymiany? A może planujesz zdobywanie górskich szczytów i chcesz wymienić buty? Karnawałowy bal maskowy za pasem, a żadna sukienka nie pasuje do Twojej stylizacji? Czas dokładnie przejrzeć swoją szafę i wybrać się na zakupy. Na początek przejrzyj asortyment sklepów przez Internet – być może znajdziesz korzystną promocję lub dokonasz zakupu bez wychodzenia z domu. Zorientuj się także, na co możesz sobie pozwolić i w razie potrzeby zweryfikuj swoje plany. A jeśli okaże się, że potrzebujesz więcej gotówki, skontaktuj się z Kasą Stefczyka, która z pewnością pomoże Ci w tej sytuacji.

Odpowiedzią na większe, mniejsze, zaplanowane i spontaniczne wydatki jest Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem od Kasy Stefczyka. Jej niekwestionowaną zaletą jest możliwość samodzielnego obliczenia miesięcznej kwoty do spłaty. Obowiązuje tu prosta zasada: za każdy pożyczony 1000 zł stała miesięczna rata wynosi 25 zł. Pożyczkę można otrzymać w kwotach: 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczne raty dla tych kwot, będą zatem wynosić odpowiednio: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł i co najważniejsze – nie zmienią się przez cały okres kredytowania.

Co wyróżnia pożyczkę Zaratka ze stałym oprocentowaniem?

  • 0 zł prowizji
  • niezmienna miesięczna rata – tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł!
  • dostępne kwoty – 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł
  • RRSO tylko 9,27%
  • możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

Przykład reprezentatywny z dnia 1.05.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,38 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,58 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4770,44 zł, w tym odsetki: 770,44 zł. Symulacja ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Okres spłaty wynosi 48 miesięcy. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka