Z PIT-em łatwiej o pożyczkę w Kasie Stefczyka

PIT-11 lub PIT-40A za rok 2022 r. to przede wszystkim informacja o naszych dochodach. Za pomocą tych dokumentów rozliczamy się z fiskusem. Dzięki nim można także wraz z dowodem osobistym zawnioskować o Pożyczkę Gotówkową (RRSO: 26,34%) w Kasie Stefczyka.

Obecnie rozliczenie się z fiskusem nie jest takie trudne ani straszne. Nie musimy tym się w ogóle zajmować. Może to za nas zrobić urząd skarbowy, a nam pozostanie tylko zaakceptować przesłane zeznanie podatkowe. Chyba że wolimy to zrobić sami lub musimy uwzględnić dodatkowe odliczenia. Informacje o dochodach PIT-11 i PIT-40A, będące podstawą rozliczenia się z fiskusem, można także wykorzystać przy ubieganiu się o pożyczkę w Kasie Stefczyka. Omijamy wtedy konieczność wypełniania różnych dokumentów.

Kasa Stefczyka umożliwia wnioskowanie o Pożyczkę Gotówkową na prostych zasadach. PIT-11 a także PIT-40A informują o tym, jakie mieliśmy dochody w ciągu ubiegłego roku, dlatego starając się o Pożyczkę Gotówkową nie musimy przedstawiać innych dokumentów potwierdzających nasze dochody. Dzięki temu formalności związane z ubieganiem się o pożyczkę zostały zredukowane do minimum i Kasa może na podstawie informacji podatkowej i dowodu osobistego wydać decyzję kredytową. Pamiętać jednak należy, że Kasa zawsze może prosić o przedstawienie dodatkowych dokumentów.

Dzięki takiej prostej procedurze w Kasie Stefczyka można wnioskować o Pożyczkę Gotówkową. Można to zrobić w placówce. Można też bez wychodzenia z domu dzwoniąc pod numer 801 600 100 (koszt połączenia wg taryfy operatora) i wstępną informację kredytową otrzymać już w 15 minut. W ten sposób można wnioskować nawet o kwotę do 50 tys. zł. Szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Pożyczkę Gotówkową można otrzymać zarówno na niewielką kwotę, minimalnie 1000 złotych, ale także na sfinansowanie większych i droższych planów, a uzyskane pieniądze przeznaczyć na każdy cel. Propozycja Kasy daje także możliwość wyboru okresu spłaty pożyczki nawet do 120 miesięcy.

Pożyczka Gotówkowa na PIT:

  • bez zbędnych formalności, prosto i wygodnie
  • możesz pożyczyć do 50 000 zł, a pierwszą ratę spłacić nawet za 60 dni
  • przygotuj PIT-11 lub PIT-40A za 2022 rok oraz dowód osobisty
  • z propozycji możesz skorzystać do końca czerwca 2023 r.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) Pożyczki Gotówkowej wynosi 26,34%. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przedstawiona procedura dokumentowania przychodu dostępna jest dla Klientów uzyskujących dochód z umowy o pracę, emerytury bądź świadczeń przedemerytalnych. W przypadku pozostałych, akceptowalnych przez Kasę źródeł dochodu wymagane mogą być dodatkowe dokumenty.

 

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay