Wielka Loteria na trzydzieste urodziny Kasy Stefczyka – zakręć kołem i wygrywaj!

Urodziny to ważny moment i najlepiej świętować go w otoczeniu przyjaciół, rodziny i ważnych dla nas osób. Dlatego właśnie Kasa Stefczyka do wspólnego obchodzenia trzydziestych urodzin zaprasza swoich klientów – w Wielkiej Loterii Urodzinowej do wygrania jest aż 1000 nagród! Wśród nich znajdują się wielofunkcyjne roboty kuchenne, ekspresy do kawy, gotówka i wiele innych! W finale odbędzie się losowanie nagrody głównej: trzydziestu tysięcy złotych!

Kasa Stefczyka w tym roku obchodzi ważny jubileusz, 30-lecie swojej działalności. I choć wybierając się na urodziny, zwykle zabieramy ze sobą prezent dla jubilata, w tym roku to Kasa zapragnęła obdarować swoich klientów! By uczcić tę ważną datę i podzielić się radością ze swoimi klientami, Kasa Stefczyka zaprasza do udziału w Wielkiej Loterii Urodzinowej. Na zwycięzców czeka aż 1000 cennych nagród, w tym: wielofunkcyjne roboty kuchenne, ekspresy do kawy, grille elektryczne, gotówka i wiele innych. W finale losowanie nagrody głównej – 30 000 zł.

Jak zagrać w Loterii? To banalnie proste! Wykonaj trzy kroki opisane poniżej i ciesz się swoją nagrodą.
1) Weź dowolną pożyczkę lub kredyt konsumencki w Kasie Stefczyka.
2) Wejdź na www.kasastefczyka.pl/loteria i wypełnij formularz zgłoszeniowy danymi zawartymi w umowie.
3) Zakręć kołem i wygrywaj!

Przed wyborem odpowiedniej pożyczki lub kredytu konsumenckiego zastanów się, jakie są Twoje aktualne potrzeby. Wyjazd, a może remont? Większe zakupy, prezent komunijny lub ślubny? W ofercie pożyczkowej Kasy Stefczyka każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie są ich atuty?
• Pożyczki na małe i duże wydatki – dopasujemy kwotę do Twoich potrzeb.
• Szybka gotówka – na Twoim koncie nawet w 15 minut od złożenia wniosku.
• Proste wnioskowanie przez Internet, telefon lub w placówce.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Kwota maksymalna dla wniosków składanych zdalnie wynosi 80 tys. zł.
Loteria urodzinowa przeznaczona jest dla osób fizycznych, które ukończyły 18 lat, zamieszkałych na terenie Polski, które w okresie od 3.04 do 30.06.2023 r. zawarły umowę pożyczki/kredytu konsumenckiego i dokonały zgłoszenia w Loterii. Szczegółowe warunki Loterii w regulaminie dostępnym w placówkach oraz na www.kasastefczyka.pl/loteria. Organizatorem Loterii jest Nofsza Sp. z o.o. Konto oznacza rachunek płatniczy.