Wielka Loteria Urodzinowa Kasy Stefczyka

Kasa Stefczyka jest największą spółdzielczą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce, powstała w 1993 roku i obchodzi teraz 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji, na rok jubileuszowy zapowiedziała wiele akcji kierowanych do jej stałych klientów, ale także sympatyków, którzy nie korzystali jeszcze z usług Kasy. Jedną z jubileuszowych atrakcji jest Wielka Urodzinowa Loteria, w której do wygrania czeka 1000 nagród i 30 000 zł w finale.

Nie przegap okazji!

Wielka Loteria Urodzinowa Kasy Stefczyka to zabawa, w której każdy może wziąć udział, wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Do wygrania jest łącznie 1000 nagród, a wśród nich wielofunkcyjne roboty kuchenne, ekspresy do kawy, grille elektryczne, gotówka oraz wiele innych. Natomiast w finale Loterii losowana będzie nagroda główna – 30 tys. zł.

Zakręć kołem i wygrywaj!

Jak zdobyć szansę na wygraną? Wystarczy w okresie trwania Loterii od 3 kwietnia 2023 r. do 30 czerwca 2023 r. wziąć dowolną pożyczkę lub kredyt konsumencki w Kasie Stefczyka. Kolejny krok to już tylko formalność – na stronie kasastefczyka.pl/loteria należy wypełnić formularz zgłoszeniowy danymi zawartymi w umowie. Pozostaje już tylko zakręcić kołem. Być może to dla Ciebie zatrzyma się na atrakcyjnej nagrodzie.

To jednak nie wszystko, ponieważ każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagrody głównej – 30 tys. zł., które odbędzie się 18 lipca 2023 r.

Zapraszamy do Kasy Stefczyka!

Kasa Stefczyka stale rozwija swoją ofertę. Dzisiaj to kilkadziesiąt produktów i usług dla osób indywidualnych, firm i organizacji. Oferuje rachunki płatnicze, karty, pożyczki, kredyty, lokaty, kredyty hipoteczne oraz produkty dla przedsiębiorców i dla organizacji. Dzięki rozwojowi nowych technologii korzystanie z usług Kasy jest dzisiaj łatwiejsze i zabiera mniej czasu. Starsi Członkowie Kasy pamiętają czasy, kiedy wnioski pożyczkowe były odbijane przez kalkę, natomiast dziś wniosek można złożyć z każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy Internet i kilka kliknięć lub telefon na infolinię. Kiedyś staliśmy przy okienku kasowym, żeby regulować płatności, teraz możemy zrobić to szybko i wygodnie w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej Kasa Stefczyka Online, w dowolnym miejscu.

Loteria urodzinowa przeznaczona jest dla osób fizycznych, które ukończyły 18 lat, zamieszkałych na terenie Polski, które w okresie od 3.04.2023 r. do 30.06.2023 r. zawarły umowę pożyczki/kredytu konsumenckiego i dokonały zgłoszenia w Loterii. Szczegółowe warunki Loterii w regulaminie dostępnym w placówkach oraz na www.kasastefczyka.pl/loteria. Organizatorem Loterii jest Nofsza Sp. z o.o.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Kwota maksymalna dla wniosków składanych zdalnie wynosi 80 tys. zł. Karta oznacza zbliżeniową, debetową kartę płatniczą.