Pożyczka Fit

Wiosną czekają nas nowe wyzwania związane z wydatkami. Staramy się zagospodarować ten czas różnymi atrakcjami, by zapewnić dzieciom i sobie jak najlepszy wypoczynek aurze rodzącego się do życia świata. Może być to kłopotliwe, gdy spłacamy już jakieś zobowiązania finansowe, które bardzo ograniczają możliwości naszego budżetu.

Dobrym rozwiązaniem na uciążliwość spłaty wielu pożyczek i wysokość ich rat jest Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%) w Kasie Stefczyka. To konsolidacja, czyli zamiana kilku dotychczasowych zobowiązań na jedno nowe, na nowych warunkach spłaty. To nic innego, jak zaciągnięcie jednej pożyczki celem spłaty dotychczasowych. Można z niej skorzystać, jeśli spłacamy np. pożyczki gotówkowe na rożne cele, karty kredytowe, debety w rachunkach płatniczych lub linie pożyczkowe w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Dzięki konsolidacyjnej Pożyczce Fit zamiast kilku dotychczasowych zobowiązań jest jedno, w związku z tym płaci się tylko jedną ratę w miesiącu, a nie jak do tej pory – kilka.

Atuty Pożyczki Fit:

  • Jedna rata w miesiącu zamiast wielu
  • 0 zł prowizji
  • Możliwość wybrania dnia spłaty miesięcznej raty
  • Szybka decyzja kredytowa – decyzja w 15 minut
  • Możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty nawet za 60 dni!

Pożyczka Fit to najtańszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu serwisu Comperia.pl, stan na kwiecień 2023 r.

Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 231,11 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł w tym odsetki: 47 729,01 zł.

 

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay