Koszmarny wypadek pod Rossoszem. Kierowca audi zderzył się z tirem

Wczoraj w miejscowości Szelest 38-letni kierowca audi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarówką. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala helikopterem lotniczego pogotowia ratunkowego. Niestety jego życia nie udało się uratować. Pod nadzorem prokuratury wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godziną 11.00 w miejscowości Szelest na drodze W-812. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letni kierowca Audi na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarówką. By wydostać mężczyznę z uszkodzonego pojazdu strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. 38-latek został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

– Ciężarowym MAN-em kierował 55-latek. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Kierowca ciężarówki w zdarzeniu nie doznał obrażeń ciała. Pod nadzorem prokuratury wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelujemy też o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze – wyjaśnia komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Źródło: KMP Biała Podlaska