Uwaga na kłamliwe informacje! Opozycja wypuszcza fejki o zawieszeniu programów społecznych przez PiS

Ta obrzydliwa manipulacja ma na celu oszukanie wyborców chcących oddać głos na PiS i zniechęcenie ich do głosowania. Przeciwnicy PiS wykorzystają każdy najpodlejszy sposób, by tylko zrazić Polaków.

„GŁOSUJ NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ. Nie pozwolimy na to aby Polska była bezradna.  Bezpieczeństwo potrzebuje wielkich nakładów, dlatego wprowadzimy limit świadczeń socjalnych w imię bezpieczeństwa twojej rodziny.
Wybór należy do ciebie!”

 

– Wiadomość o takiej treści, wraz ze zdjęciem ministra Mariusza Błaszczaka, logotypem Prawa i Sprawiedliwości i podpisem, że jest to materia „Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości” dostało dziś na skrzynkę wielu Polaków.

Pozornie wydawać by się mogło, że przekaz jest jasny i tożsamy z programem partii. PiS= Bezpieczeństwo, a partia robi wszystko, by je zapewnić. Ale to tylko pozory, które mają wzbudzić nasze zaufanie. Wczytując się w maila dowiadujemy się bowiem, że PiS, postanowił ograniczyć świadczenia socjalne, by zdobyć fundusze na obronę. To podłe kłamstwo i manipulacja, która ma zasiać zamęt wśród wyborców. Tego typu pomysłów nie ma w planach i rząd wielokrotnie zapewniał, że nie zamierza ograniczać programów socjalnych.

TO KŁAMSTWO!

Kolportowanie takich treści służy tylko i wyłącznie opozycji, która najwyraźniej liczy na to, że nie mając swojego programu, w perfidny sposób podważy wiarygodność partii rządzącej.

Ze swojej strony apelujemy, by wnikliwie przyglądać się wszelkim wiadomościom otrzymywanym na maila czy do skrzynek pocztowych i weryfikować informacje podawane przez niektóre media. Phishing to podstępna broń. Dziś będą chcieli ukraść Twój głos, jutro pieniądze z Twojego konta. Uważaj na niebezpieczne wiadomości mailowe. Nie daj się oszukać!