Migranci topią Zachód. Taki los PO i Trzecia Droga chcą zgotować Polsce?

Migranci już podbili zachodnią Europę. Teraz czas na państwa takie jak Polska, Czechy czy Węgry? Niewyobrażalny wzrost przestępczości, niedostępne dla policji muzułmańskie getta w największych miastach europejskich i wielkie przywileje socjalne dla „nachodźców”, czyli katastrofalne skutki liberalnej polityki „multi-kulti” w Niemczech i w Szwecji.

Migranci stanowią wyzwanie, któremu społeczeństwa Zachodu nie są w stanie dłużej sprostać. Jakie działania doprowadziły do powstania „kultury noża” w cywilizowanych i spokojnych do tej pory krajach Zachodniej Europy? Jak wygląda rzeczywistość w Szwecji objętej wojną religijną, zafundowaną społeczeństwu przez liberalno-lewicowych polityków? Jak wielka jest pomoc socjalna dla migrantów w Szwecji i w Niemczech i jakich nadużyć dopuszczają się przybysze? W jaki sposób państwo niemieckie wspiera proceder przemytu migrantów?

Czy polityka otwartych drzwi może wkrótce doprowadzić do sytuacji, w której przybyszów będzie więcej, niż rdzennych mieszkańców, a co za tym idzie do podbicia Europy bez walki przez „nachodźców” ? „Magazyn śledczy Anity Gargas” o 23:25 w TVP1.

https://www.youtube.com/watch?v=Uhmu24Q_yPg

Migranci – rosnący problem Europy

W najnowszym odcinku Magazynu Śledczego Anity Gargas dowiemy się m.in. tego, jak legalizowany jest przestępczy proceder. Okazuje się, że migranci mają po kilka peseli, dzięki czemu otrzymują dodatkowe świadczenia społeczne. Co więcej, nawet w sytuacji, kiedy odmawia im się azylu, często nikt nie weryfikuje tego, czy opuszczają państwo, w którym przebywają. Goście Anity Gargas mówią wprost – państwa takie jak Niemcy, wręcz zalegalizowały proceder przestępczy.

Źródło: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas,