Senator Grzegorz Bierecki: dziękuję wszystkim za zaufanie i wsparcie

71 167 głosów! To wynik wyborczy senatora Grzegorza Biereckiego w ostatnich wyborach parlamentarnych. W rozmowie z naszym portalem senator podziękował za każdy głos oddany na niego i wszelką pomoc, którą otrzymał podczas kampanii wyborczej.

Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy wzięli udział w wyborach i pokazali, że Polskę mają w swoich sercach. Szczególnie dziękuję tym, którzy okazali mi zaufanie i po raz kolejny oddali na mnie głos. To dla mnie wielkie wyróżnienie i realne docenienie tego, co udało nam się zrobić dotychczas. Pokazaliście, że jesteście zadowoleni z mojej pracy, co jest dla mnie niezwykle ważne i motywujące do kolejnych działań. To także ogromne zobowiązanie żeby wciąż stać na straży tych wartości, które tutaj na Południowym Podlasiu wyznajemy – powiedział w rozmowie z podlaski.info i „Tygodnikiem Podlaskim” senator Grzegorz Bierecki.

Senator nie zapomniał również o tych, którzy podczas ostatnich miesięcy nie szczędzili swojego zaangażowania.

– Jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy mimo ogromnej kampanii nienawiści prowadzonej przez tę totalną opozycję, nie wstydzili się udostępniać swoich płotów, by mogły na nich zawisnąć nasze banery i plakaty, tych którzy rozdawali nasze ulotki, często mierząc się przy tym ze słowami niechęci inspirowanymi przez przychylne opozycji media. Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia, uściski dłoni, ważne rozmowy podczas spotkań, sugestie co moglibyśmy zrobić lepiej. Wszystkie one były dla mnie niezwykle ważne i będę o nich pamiętał podczas mojej pracy w parlamencie. Zobowiązuje się również, że niezależnie od tego, kto utworzy przyszły rząd, będę przede wszystkim starał się chronić to, co udało nam się tu zbudować. Nie dam zapomnieć o autostradzie do Terespola, czy rozbudowie Małaszewicz. Będę alarmował, jeżeli ktoś znowu będzie próbował odebrać nam bialski garnizon, likwidować programy społeczne, o czym już niestety słychać z ust niektórych polityków. Będę głośno protestował, kiedy będą próbować podnosić wiek emerytalny, sprowadzać uchodźców, działać na szkodę naszych rolników, czy opluwać Ojca Świętego Jana Pawła II. Wiem, że mam w Was mocne oparcie i mocny mandat, by sprzeciwiać się wszystkim tym rzeczom, które mogą być niebezpieczne dla Polski i naszego regionu. Dziękuję za to zaufanie – powiedział w rozmowie z naszym portalem senator Grzegorz Bierecki.

Parlamentarzysta z Południowego Podlasia wielokrotnie pokazał, że nie rzuca słów na wiatr i konsekwentnie realizuje swój program więc możemy być pewni, że i tym razem będzie podobnie. Wszyscy ci, którzy być może są zaniepokojeni ogólnym wynikiem wyborów i tym, że mimo zwycięstwa Prawo i Sprawiedliwość być może będzie musiało znaleźć się w opozycji, przypominamy, że mamy w parlamencie naszego reprezentanta, który na pewno o nas nie zapomni i będzie pilnował dla nas Polski.