Spraw, by tegoroczne Boże Narodzenie było wyjątkowe

Już niedługo, 24 grudnia, zasiądziemy z rodziną do suto zastawionego wigilijnego stołu, a kolejne dwa dni przeznaczymy na świętowanie. Radosny nastrój może udzielić się nam jednak znacznie wcześniej – podczas dekorowania domu, przygotowywania prezentów, wizyt na jarmarkach świątecznych i podczas corocznego gotowania. O budżet w tym okresie można być spokojnym. Świąteczna Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem od Kasy Stefczyka daje gwarancję, że niska rata nie wzrośnie przez cały okres kredytowania, RRSO: 9,27%.

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia wiele osób rozpoczyna już wraz z początkiem adwentu. Z roku na rok coraz większą popularność zyskują dekoracje oraz prezenty przygotowywane całkowicie samodzielnie. W wielu miejscach w tym magicznym czasie działają jarmarki bożonarodzeniowe, na których możemy zaopatrzyć się w ozdoby, przeróżne gadżety czy wypieki, a podczas zakupów z pewnością wiele osób z chęcią napije się grzanego wina z korzennymi przyprawami. Wiele rodzin wspólnie kupuje i przystraja bożonarodzeniowe drzewko, a ich dom na długo przed świętami wypełnia się zapachem pierników i pierogów. Warto wspomnieć również, że nie brakuje entuzjastów spędzania świąt poza domem w hotelowych kuluarach czy w wynajętych domkach w klimatycznych zimowych sceneriach.

Bez względu na to, czy Boże Narodzenie spędzamy w domu, czy planujemy wyjazd, musimy dobrze zaplanować budżet na ten cel. Odpowiedzią na większe, mniejsze, zaplanowane i spontaniczne wydatki jest Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem od Kasy Stefczyka. Jej ogromną zaletą jest możliwość samodzielnego obliczenia miesięcznej kwoty do spłaty według jednej prostej zasady: za każdy pożyczony 1000 zł stała miesięczna rata wynosi 25 zł. Pożyczkę można otrzymać w kwotach: 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczne raty dla tych kwot będą zatem wynosić odpowiednio: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł i co najważniejsze – nie zmienią się przez cały okres kredytowania.

Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem to dobre rozwiązanie:

  • 0 zł prowizji
  • niezmienna miesięczna rata: tylko 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł!
  • gotówka na koncie nawet w 30 minut!
  • RRSO tylko 9,27%
  • możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

Nota prawna: Przykład reprezentatywny z dnia 4.05.2023 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,39 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,40 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4770,73 zł, w tym odsetki: 770,73 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Konto oznacza rachunek płatniczy.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay